Як стимулювати ріст волосся на обличчі.

Не всі представники сильної статі можуть похвалитися доглянутою щетиною - ознакою брутального чоловіка. Швидкість відростання волосся, так само як і всі життєві процеси, закладена на генетичному рівні. Однак природі можна допомогти вирішити проблему зростання бороди і вусів простими засобами.
Вам знадобиться
  • - бритва;
  • - «моноксиду» («Регейн» або «Рогаін»);
  • - касторове масло;
  • - реп'яхову олію;
  • - вітамінні комплекси;
  • - цинкоутримуючий продукти харчування
Інструкція
1
При повільному зростанні волосся на обличчі збрийте щетину, так як в деяких випадках після гоління активізується ріст волосся. Однак майте на увазі, що часте гоління не дає гарантії активності росту волосся. Тому якщо у вас вже є хороші результати у вигляді відростила щетини, але до ідеалу не вистачає всього лише кількох міліметрів, то не поспішайте її збривати в надії, що вона виросте швидше, стане краще і досягне необхідного розміру - тимчасово відкладіть бритву.
2
Виключіть зі свого раціону каву, чай та енергетичні напої, що містять кофеїн, оскільки кофеїн призводить до вироблення організмом естрогену, що сприяє пригніченню тестостерону.
3
Приймайте комплекси вітамінів і мінералів. Для стимулювання росту волосся одним з найважливіших елементів є цинк. Включіть в щоденний раціон продукти харчування, що містять цинк: яйця, насіння соняшника, насіння гарбуза, квасоля і горіхи. Для нормалізації обмінних процесів в організмі вживайте крупи, фрукти й овочі.
4
Застосовуйте спеціальні лосьйони, які продаються в аптеках: моноксиду, рогайн або Регейн. У лосьйонах відсутні барвники, гормони, вони не мають запаху.
5
Нанесіть на щетину змішане в рівних частинах реп'яхову і касторове масло. Залиште на 2:00 на обличчі, потім змийте його теплою водою з милом, м'яким шампунем або гелем для вмивання.
Зверніть увагу
Швидкість, з якою відростають волосся на обличчі, обумовлена не тільки генами, рівнем кальцію в організмі людини, але і залежить від рівня гормонів у крові. Якщо у вас гормональний збій, то всі зусилля, спрямовані на прискорення зростання щетини, будуть напрасни.Прі частому гоління щетини пам'ятайте, що посилене гоління робить волосся найбільш грубимі.Лосьони для стимулювання росту волосся на обличчі («моноксиду», «Рогайн», « Регейн ») містять у своєму складі спирт, тому вони не підходять для чутливої шкіри.
Корисна порада
Займайтеся спортом, так як фізичні навантаження сприяють підвищенню рівня тестостерону в організмі.