Як зав'язувати в'язаний шарф. Як носити кишеньковий годинник.

В'язаний шарф - це модний зимовий аксесуар, а ще носити шарф зручно, затишно, тепло і красиво. Існує кілька способів зав'язування шарфів. Важливо визначитися з функціональним призначенням аксесуара: чи буде він виконувати функцію прикраси, або стане захистом горла і грудей від холоду.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили використовувати в'язаний шарф як прикраса, яка доповнить і зробить гармонійним ваш образ, то в цьому випадку візьміть тоненький шарфик з 5-6 рядами в'язки і зав'яжіть його бантиком. Інший варіант використання шарфа - обмотайте його навколо шиї один раз і залиште з правого і лівого боку рівні за довжиною кінці шарфика.
2
Одягніть під верхній одяг шарф з помпонами, які зав'язані по всій довжині шарфа, або на його кінчиках. Такий шарф носиться як намисто. Сьогодні модна тенденція носіння шарфиків - поєднання їх з біжутерією і золотом.
3
Якщо ви вирішили практично використовувати в'язаний шарф, тобто для захисту шиї і грудей від холоду, то зав'яжіть шарф поверх шуби або куртки. Існує кілька способів зав'язування шарфа.
4
Обмотайте шарф навколо шиї кілька разів. В багатошаровому шарфі тоді буде перший, щільно прилягає до шиї шар, а другий і наступні шари повинні прилягати вже не так щільно і ставати більш вільними. Закріпіть кінці шарфа стрічкою, брошкою.
5
Зауважте шарф голландським вузлом. Для цього складіть його навпіл (кінці шарфа повинні бути на одному рівні), прикладіть шарф до шиї (шия повинна знаходитися строго посередині шарфа), просмикніть два вільних кінця в отриману петлю і трохи затягніть шарф.
6
Обмотайте шарф навколо горла один раз таким чином, щоб кінці шарфа з двох сторін були рівні один одному і з'єднайте їх хрестом на грудях. Це практичний і красивий спосіб зав'язування виїзного шарфа.
Зверніть увагу
При носінні шарфиків як прикраси візуально не перевантажуйте свою шию, прикраса має гармонійно поєднуватися з вашим чином.
Корисна порада
Велику роль в красі і витонченості в'язаних шарфиків грає стиль в'язки і колірна гамма.Женщінам невисокого зросту не підійдуть дуже довгі шарфи, так як візуально вони сприятимуть зменшенню зростання.