Як укладати біозавивку.

Біозавивка - це щадний спосіб хімічної завивки, який дозволяє зробити волосся надовго хвилястими і додати їм додатковий об'єм. Ефект хвилястих і кучерявого волосся буде зберігатися доти, пора ви не помиєте голову. А після - волосся необхідно буде укласти заново.
Вам знадобиться
  • - шампунь з позначкою «Для волосся після хімічної завивки»;
  • - спеціальний бальзам;
  • - укладань;
  • - фен з дифузором;
  • - бігуді
Інструкція
1
Правильно виберіть у спеціалізованому магазині засоби для догляду за волоссям. Краще, якщо це буде серія спеціальних засобів для догляду з позначкою «Для волосся після хімічної завивки». При виборі в магазині засобів для волосся зверніть особливу увагу на склад. Бажано, щоб в них входили: протеїни пшениці, шовку, пальмового масла.
2
Вимийте голову з використанням обраного шампуню.
3
Нанесіть бальзам по всій довжині волосся.
4
Після нанесення бальзаму на тільки що вимите волосся розчешіть їх гребінцем з широкими зубами, так ви більш довго збережіть розкішні локони.
5
Акуратно змийте бальзам.
6
Укладіть волосся спеціальним укладальним засобом. В даний час існує безліч варіантів швидких і легких укладок після процедури біозавивка. Нанесіть на волосся моделюючий гель для локонів і висушіть їх за допомогою фена з дифузором, так локони будуть виглядати більш об'ємно і природно.
7
Інший варіант - замість моделюючого гелю при укладанні пасм волосся пальцями використовуйте пінку або спрей для створення локонів. Дайте висихнуть локонам природним шляхом.
8
Третій варіант - використовуйте бігуді. Якщо ви хочете отримати більш великі і м'які локони, то і діаметр бігуді повинен бути більше. За допомогою бигудей можна зробити круті кучері.
Зверніть увагу
Процедуру біозавивка волосся можна повторювати не більш ніж один раз на три месяца.Воздействіе біозавивка на волосся достатоно м'яке, однак структура волоса може все одно кілька зіпсуватися, він може стати більш сухим і ламким. Тому після біозавивка не зайвим буде придбати спеціальні засоби для догляду за волоссям з позначкою «Після хімзавивки».
Корисна порада
Процедурі біозавивка можуть піддаватися волосся в будь-якому стані: пошкоджені від попередніх хімзавівок, пофарбовані, меліровані. Після проведення процедури біозавивка необхідно регулярно (досить одного разу на місяць) підстригати кінчики волосся. Крім того, не забувайте один раз на тиждень робити живильні маски для свого волосся. Маски підтримують їх здоров'я і блиск.