Як написати текст до запрошення.

Заходи, офіційні та неформальні, для широкого кола і зовсім інтимні, проводяться саме для гостей. Тому подбайте про те, щоб всі гості завчасно отримали запрошення з повною інформацією про майбутню подію.
Інструкція
1
Почніть запрошення з обігу. В офіційному тексті доречно використовувати формулювання «Шановний пане/пані (прізвище)». Можна використовувати скорочення «г-н/г-жа». Якщо ви звертаєтеся по імені-по батькові, опустіть слово «пан» і просто напишіть «Шановний Сергію Дмитровичу» .В запрошенні на неформальний захід, адресованому близькій людині, зверніться просто по імені або «Дорога Олена».
2
Перша пропозиція основного тексту присвятіть власне запрошення: «Запрошуємо вас на урочистий банкет», «Будемо раді бачити вас на благодійному концерті», «Дозвольте запросити вас на святковий захід». Далі коротко і ємко позначте мета, характер і тему майбутньої події, наприклад: «бенкет/фуршет/конференцію/засідання з нагоди 10-річчя нашої компанії» .В неформальному запрошенні можна вступити оригінально і незвично: «Запрошуємо вас розділити з нами урочистий день нашого одруження »,« Хочемо поділитися своєю радістю »і так далі. Головне, щоб посилання було однозначно зрозумілий одержувачу: його покликали на захід.
3
Вкажіть місце і час події. Іноді незайвим буде докласти схему проїзду до місця призначення. При необхідності вкажіть у запрошенні форму одягу для пріглашенних.Для тематичної вечірки в дружньому колі запрошення має відображати елементи антуражу майбутнього свята, налаштовуючи гостей на потрібну хвилю. Попередьте запрошених про те, що на стиляжному party вхід - тільки в сукнях-солнцеклеш і стильних краватках, а на дискотеку 90-х - в лосинах і варенка.
4
Не забудьте підписати своє запрошення, використовуючи відповідну до випадку формулу ввічливості: «Щиро ваш», «З найкращими побажаннями», «З надійної побачити вас на заході». У діловому тексті крім імені та прізвища доречно також вказати должность.В запрошенні на неформальне (дружнє або сімейне торжество) підпишіться так, як до вас звик звертатися адресат послання. Якщо ви запрошуєте від імені своєї пари, ввічливо підписати листівку наступним чином: «Микола і Марина» (для родичів з боку чоловіка), «Марина і Микола» (рідних його другої половини).
Зверніть увагу
Ви маєте право попросити гостей підтвердити свою присутність на заході. У діловому запрошенні доречна формулювання: «Прошу повідомити про ваш намір відвідати наш банкет по телефону/електронною поштою/факсом не пізніше такої-то дати». У листівці для близьких підійде будь-яка фраза аналогічного змісту.