Як зробити колорування будинку. Як самій зробити коллорірованіе.

Колорирование - це процес фарбування окремих пасом волосся в два і більше близьких по тону або контрастних відтінку. Воно допомагає зробити колір волосся більш цікавим і ефектним, підкреслити структуру стрижки, а іноді навіть візуально збільшити обсяг.
Вам знадобиться
  • Пензлик, фольга, відтінки фарби для волосся, дзеркало велике на підставці, гребінець, кілька ємностей для фарби, ємність для миття кисті або окрема кисть для кожного відтінку, нарізана на шматочки шириною 10 на 20 сантиметрів фольга, фарба для волосся, непотрібне рушник або старий одяг.
Інструкція
1
Завдяки широкому асортименту різних фарб для волосся, представлених в магазинах, колорування можна зробити самостійно в домашніх условіях.Пріобретіте все необхідне: пензлик, фольгу і потрібні відтінки фарби для волосся. Пам'ятайте, що, якщо ви не хочете розчаруватися, побачивши результат, не економте і купуйте якісні засоби відомих марок. Бажано, щоб всі фарби, придбані вами, були випущені однією фірмою.
2
Підготуйте все необхідне, щоб вам не довелося відволікатися, щоб щось принести. Вам знадобиться дзеркало, причому бажано, щоб воно було досить великим і на підставці. Також вам потрібна буде гребінець, кілька ємностей для фарби, ємність для миття кисті або окрема кисть для кожного відтінку, нарізана на шматочки шириною 10 на 20 сантиметрів фольга, фарба для волосся, непотрібне рушник або старий одяг, який не шкода забруднити.
3
Підготуйте фарбу, змішавши всі компоненти, кожен відтінок у своїй ємності. Щоб не забути, який колір де знаходиться, можна поставити поруч з ємностями коробочки від фарби.
4
Відокремте невелике пасмо, підкладіть під неї фольгу. Край, що знаходиться біля коріння, повинен бути підігнутий вниз. Рівномірно розподіліть фарбу по волоссю, намагаючись не зачіпати сусідні прядки. Загорніть волосся в фольгу так, щоб вона трималася щільно і не з'їжджала.
5
Поступово профарбовують прядки, рухаючись від чубчика до потилиці. Якщо ви використовуєте тільки одну кисть, то спочатку прокрасьте все прядки одним відтінком, потім вимийте її, просушіть рушником і почніть фарбувати волосся іншим кольором.
6
Після того як ви обробили всі пасма, зачекайте кілька хвилин, щоб волосся фарбувати. Час очікування зазначено в інструкції до фарби.
7
Після цього вимийте волосся. Спочатку намочіть їх теплою водою і ретельно змийте залишки фарби. Потім намильте голову шампунем, помасажуйте шкіру голови і промийте волосся утворилася піною. Обполосніть голову чистою теплою водою і повторіть процедуру. Після цього нанесіть спеціальний бальзам, який зазвичай додається до фарби. Якщо його немає, то скористайтеся своїм звичайним кондиціонером для волосся. Ще раз ретельно промийте пасма водою і обсушити їх рушником. Не варто користуватися феном, терти або віджимати волосся - достатньо просто промокнути їх і залишити сушиться. Фарбування саме по собі шкодить волоссю, тому мити і сушити їх потрібно дбайливо.
Колорирование - це забарвлення волосся в кілька близьких по відтінку кольорів. Буває простим і складним. Під час простого використовують всього два відтінки. Під час складного - до десяти і більше. Колорування здатне візуально додати об'єм тонкому волоссю і підкреслити структуру стрижки. А зробити його можна і в домашніх умовах.
Інструкція
1
Придбайте готовий комплект для колорування. Він істотно полегшить ваше завдання з підбору відповідних відтінків. Якщо ви не знайшли в косметичному магазині подібний набір, не захоплюйтеся занадто широким підбором фарби. Складне колорування все ж простіше і надійніше довірити професіоналам.
2
Фарбування ви можете зробити поперечне або поздовжнє, залежно тільки від вашого особистого смаку. При поздовжньому фарбуванні вам слід наносити відтінок по всій довжині волосся. При поперечному, тільки на частину пасма, підганяючи кожну фарбується прядку так, щоб смуга виглядала досить рівно.
3
Обов'язково проведіть тест на алергічну реакцію. Для цього на ліктьовий згин нанесіть трохи фарби і залиште її на пару годин.
4
Уважно прочитайте інструкцію і змішуйте компоненти, спираючись на її вказівки.
5
Ті пасма, які ви бажаєте пофарбувати, відокремте і розділіть на дрібні - товщиною не більше половини сантиметра. Для того щоб відокремити вже прокрашенние волосся, використовуйте фольгу. Кожну забарвлену пасмо завертайте в неї і згинайте так, щоб вона не заважала роботі. Не варто поспішати і зафарбовувати багато волосся відразу. Краще проведіть кілька сеансів, підправляючи невдалі на ваш погляд місця.
6
Забарвлення починайте з області потилиці, поступово просуваючись до чола. Волосся, які ви фарбувати не хочете, закріплюйте шпильками.
7
Якщо ви бажаєте при темному волоссі нанести світліший, контрастний колір, то попередньо освітлити ці пасма.
8
Через 30-40 хвилин, відповідно до інструкції, змийте фарбу теплою водою і шампунем. Якщо на шкірі залишилися сліди фарби, видаліть їх за допомогою тоніка. Використовуйте бальзам для волосся.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=p95gjQLxP6g
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що після будь-якого фарбування волосся стає суші. Тому для повернення блиску використовуйте відновлюють засоби для волосся.