Як відкрити зливний бачок. Як відкрити бачок унітазу з кнопкою.

Зливний бачок унітазу - мабуть, самий часто виходить з ладу його елемент. З ним завжди виникає купа проблем. То він підтікає, то з нього вода припиняє надходити. Можна викликати майстра, можна самим ремонтувати. Якщо ви зважилися лагодити його власноруч, то, насамперед, потрібно знати, як відкрити бачок.
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - ніж;
  • - плоскогубці.
Інструкція
1
Залежно від моделі унітазу кришку ви можете зняти різними способами. На унітазах старої моделі кришка знімається одним тільки підняттям вгору. Ви ж напевно зібралися ремонтувати сучаснішу конструкцію. Отже, утопите кнопку зливу і постарайтеся повернути її ободок. Ободок встановлений на різьбі, тому перейдіть його проти годинникової стрілки. Природно, якщо ви багато років не торкалися до бачка, різьба прикипіла. Спробуйте кілька разів покрутити в одну або іншу сторону. Корисно буде капнути трошки машинного масла, потім знову спробувати прокрутити. Рано чи пізно ободок зніметься.
2
Тепер кришку бачка ви можете підчепити ножем або викруткою. Підчепити можна за спеціальні отвори. Швидше за все, під кришкою вони є. Коли знімете, відкладіть кришку абикуди убік. Якщо ви її випадково розіб'єте, то окремо купити її вже не зможете. Як би не довелося міняти весь бачок.
3
Є такі зливні бачки, на яких замість кнопки встановлені спускові ручки. Будьте гранично обережні при розборі цих конструкцій. Якщо ушкодите хоч один елемент, замінити буде проблематічно.Разбірать зливний механізм потрібно строго по інструкції. До моделі унітазу при установці вона завжди додається. Пам'ятайте, що розібрати завжди легко, а зібрати завжди важче. Якщо так трапилося, що інструкції немає і взяти її ніде, запам'ятовуйте з особливою точністю всю послідовність розбирання і розташування деталей.
4
Дві головні причини несправності: підтікає вода в унітазі або вода переливається через край. Відповідно, вам потрібно буде змінити механізм запору або поміняти ущільнювачі, гумові прокладки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=JM2OT9g6Tnk
Зверніть увагу
Не приступайте до ремонту, поки не перекриєте вентиль, який подає воду в бачок. Після цього спустіть всю воду з бачка. Для ремонту він повинен бути сухим.