Як рекламувати юридичні послуги.

Знайти юридичну компанію сьогодні нескладно: в будь-якому довіднику їх кількість вимірюється десятками. Проте вибрати серед них найкращу зовсім нелегко. Традиційні види реклами на практиці виявляються неефективними для юридичних фірм. Саме тому для просування своїх послуг подібні компанії повинні використовувати інші інструменти.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - преса.
Інструкція
1
Вибудуйте систему зв'язків з громадськістю (PR), оскільки саме вона буде головним інструментом просування послуг вашої юридичної компанії. На початку року або звітного періоду складіть план заходів, в яких ви повинні будете взяти участь. Це можуть бути великі конференції, телевізійні передачі, круглі столи, семінари. Підходьте до відбору подій з особливою ретельністю: вони не можуть носити занадто розважальний характер, а також повинні будуть зачіпати вашу цільову аудиторію.
2
Активно співпрацюйте з пресою. Досить ефективним способом просування ваших послуг буде власна колонка в масовій газеті. Наприклад, один з ваших юристів може відповідати на запитання читачів і вирішувати спірні моменти. Довіра до вашої компанії з боку публіки значно підвищиться. Крім того, доцільно розміщувати аналітичні статті, правові коментарі в цільових періодичних виданнях: ділових журналах, газетах, альманахах.
3
Висловлюйте свої коментарі з приводу гучних подій, що відбуваються навколо. Це може бути інтерв'ю телеканалу чи журналістам, короткі замітки в пресі. Підвищений інтерес з боку публіки до подібних подій сприятиме залученню уваги і до вашого імені.
4
Створіть хороший корпоративний сайт. Його інтерфейс повинен бути зрозумілим і стильним, навігація - зручною, інформація - докладної і зрозумілої. Інтернет-сторінка компанії в більшості випадків буде для потенційних клієнтів основним джерелом попереднього знайомства з вашою фірмою.
5
Створюйте репутацію своєї компанії за допомогою успішних справ і процесів. Саме ці показники є ключовими для просування фірми. Люди звертаються до юристів в складних життєвих ситуаціях, тому на звичайну рекламу покладаються лише одиниці. Шукати юридичну компанію з гарною репутацією потенційні клієнти будуть, в першу чергу, через своїх знайомих. Саме тому займіться вибудовуванням відносин зі своїми діючими клієнтами, розширюйте ділові зв'язки і підвищуйте професіоналізм вашої роботи.