Як знайти золото. Як в домашніх умовах зробити аналіз руди.

Золото завжди вважалося цінністю, і що тільки люди не робили для того, щоб роздобути цей жовтий метал. Золото цінується не тільки тому, що його важко роздобути в природі, але ще й тому, що цей метал хімічно стійок і не іржавіє під впливом багатьох агресивних чинників (кислота, луг і т.д.). З цієї причини золото в основному знаходиться в природі в чистому вигляді, тобто у вигляді самородків. Тому є можливість його знайти.
Вам знадобиться
  • Ртуть, перегінний куб.
Інструкція
1
Особливу увагу потрібно звернути на те, що золото часто є супутником кварцу. І при впливі природних впливів (вітер, дощ і т.д.) жили кварцу руйнуються, і золото разом з частинками породи вимивається. Тому, його краще шукати в низинах.
2
Знайшовши місце передбачуваного скупчення золота, проведіть якісний аналіз. Налийте 50 грам ртуті в пробірку або іншу скляну ємність і залийте її водою. Потім, насипте туди піску з передбачуваного родовища, все це ретельно перемішайте, а потім відокремте пісок від ртуті. Золото добре розчиняється в ртуті з утворенням амальгами. Повторюйте цю операцію в плині 7 - 9 годин. Якщо золото міститься в піску, то ртуть поступово змінюватиме колір.
3
Далі потрібно відокремити золото від ртуті. Помістіть амальгаму в перегінний куб (принцип самогонного апарату) і включіть нагрів. Ртуть буде випаровувати, а золото залишиться на дні куба.
4
Спробуйте ще один спосіб, візьміть овечу шкуру і закріпіть її на дні річки, в грунті якої імовірно можуть бути частинки золота. Через півроку, дістаньте її і спаліть в якому - або посудині. А золу обробіть ртуттю по вище описаному способу.
Зверніть увагу
Не забувайте, що ртуть токсичний метал, тому користуйтеся засобами захисту, а після роботи добре вимийтеся. Найшкідливіший процес - це випарювання ртуті, не робіть цього в відкритому посудині, використовуйте герметичний перегінний куб. І ще, для того, щоб через недогляд хто - або не розбагатів, в кримінальному кодексі є стаття про незаконний обіг дорогоцінних металів. Обережніше!