Як розважити дітей у Новий рік.

Для дітей Новий рік - саме довгоочікуване свято. Вони завжди з задоволенням допомагають наряджати ялинку, накривати на стіл, готувати новорічну вечерю. Але часом дорослі у святковій суєті забувають про те, що і для малюків слід приготувати розважальну програму.
Інструкція
1
Найбільше порадує дітей, якщо батьки візьмуть участь в іграх разом з ними. Підготуйте декілька розваг: рухливі ігри, конкурси, вікторини, шаради з новорічними словами-ключами. Заздалегідь приготуйте призи - невеликі іграшки, солодощі. Влаштуйте ляльковий спектакль на новорічну тему. Казкові герої можуть розіграти невеликі сценки і привітати всіх глядачів з наступаючим святом.
2
Зазвичай подарунки, які опівночі приносить Дід Мороз, діти отримують з його рук або знаходять під ялинкою. Ви можете змінити цю традицію: сховайте в різних місцях квартири дрібні іграшки, сюрпризи. Придумайте підказки - схеми, загадки. А ввечері займіться пошуками подарунків разом з дітьми.
3
Якщо погода сніжна, виходьте разом з дітьми у двір або на вулицю. Ігри в сніжки, ліплення сніговика - чудові новорічні розваги. Покатайте малюків на санках, влаштуйте спортивні змагання. Сходіть усією сім'єю на міську площу. Велика новорічна ялинка завжди привертає увагу дітей, а катання з гірок разом з мамою і татом принесе величезне задоволення.
4
Кожен батько впевнений, що його дитина володіє безліччю талантів. Проведіть новорічний конкурс. Нехай учасники грають на інструментах, співають, танцюють, читають вірші, показують фокуси. Але будь-який виступ потрібно буде винагородити сувеніром або смачним призом. Допоможіть дитині підготуватися заздалегідь, щоб він упевнено почувався на новорічному святі.
5
Не забудьте запросити на святкування Нового року Діда Мороза і Снігуроньку. Їх роль цілком може виконати хтось із дорослих. Скористайтеся готовими сценаріями проведення свята або напишіть свій власний.
6
Влаштуйте новорічний маскарад. Приготуйте костюми для дітей і дорослих. Захоплююча костюмована вечірка з виступами всіх гостей запам'ятається надовго.