Як розважитися в Новий рік.

Новорічна ніч, мабуть, одна з найбільш очікуваних в році. До опівнічний бою курантів більшість людей ставиться з трепетом і хвилюванням. Але бурхливий застілля, оканчивающееся солодким сном, вже порядком набридло, тому з наближенням 31 грудня варто задуматися і про розваги. Виберіть підходящий вам варіант святкування і застосуєте всю силу фантазії для планування веселощів.
Інструкція
1
Новий рік у колі друзів - досить поширений варіант. Близькі люди, знайомство з якими триває вже не один рік, - приємна компанія. В такому варіанті способів розваги безліч, адже напідпитку молоді люди із задоволенням відгукуються на заклики повеселитися. Влаштуйте конкурси. Не обов'язково бути господарем квартири, щоб мати право розважити гостей. Проявіть ініціативу і за кілька днів до нового року підготуйте приблизний сценарій і необхідні атрибути. Удавані дитячими конкурси в новорічну ніч здивують вас своєю доречністю. Побігайте навколо стільців, намагаючись зайняти вільний, просуньте прив'язану до пояса ручку в горлечко пляшки, пограйте в «угадайку» - потрібно показувати загадане слово без вимовляння звуків, одними лише жестами. Згадайте шкільні часи і запозичте з них ще парочку конкурсів - веселощі не змусить себе чекати.
2
Новий рік на самоті, здавалося б, не може стати веселим, і зовсім не вимагає розваг. Але є й інше бачення ситуації. По всій країні та світу є сотні тисяч людей, зустрічаючих це свято в компанії своєї кішки. Об'єднуйтеся! Сучасні засоби зв'язку вам у цьому допоможуть. Обзаведіться скайпом (бажано мати і веб-камеру), аккаунтом на Фейсбук або в контакті і відзначайте свято разом з тими, хто також прагне спілкування. Прикрасьте свою квартиру в зоні досяжності камери, надіньте на шию мішуру, підготуйте закуски і шампанське. За годину йди два до опівночі влаштуйте конференцію в скайпі, об'єднавши десяток чоловік. З боєм курантів відкривайте шампанське, говорите тости, підносите келих до монітора - вже через півгодини у вас почнеться справжнє застілля з жвавими розмовами, а до ранку - і піснями.
3
Масове святкування - ще один відмінний спосіб розважитися в Новий рік. Запасіться шампанським, стаканчиками і мандаринами, як слід утеплити. Новорічні атрибути в одязі тільки вітаються. Сміливо вирушайте в саме жваве місце міста (не обов'язково, до речі, свого). Хвиля веселощів, народні гуляння, пісні, танці, конкурси, величезна ялинка і дружний зворотний відлік заповітних десяти секунд - все це зробить свято незабутнім і залишить купу вражень до наступного року.