Як зробити самому новорічну ялинку.

Все ближче Новий рік і Різдво. Але не кожна сім'я в змозі придбати ялинку: комусь це накладно, а деяким просто нікуди її поставити через невеликих розмірів квартири. Не варто сумувати, так як ви можете самі зробити цей найголовніший святковий атрибут своїми руками.
Інструкція
1
Варіант I Вам знадобляться гілочки сосни, ялинки або ялиці. Їх можна придбати на ялинкових базарах. Глиняний горщик або невелике пластикове відерце, в яке потрібно насипати пісок, камінчики або гіпс. Палка довжиною двадцять п'ять сантиметрів, цвях, молоток, металева сітка, скотч, ножиці і квітковий оазис. Його можна купити у флористичному магазині. Також вам знадобляться маленькі і легкі ялинкові прикраси, наприклад, мішура, бантики. У ємність насипте приготований заздалегідь наповнювач. Забийте в кінець палиці довгий цвях. Виріжте з флористичного оазису конус потрібної величини. Просочіть його водою. Надіньте його на палицю. Увіткніть і закріпіть палицю в наповнювачі. Гвоздь повинен знаходитися у верхній частині. Складіть сітку вдвічі, зробіть з неї конус, відповідний розмірами конуса з оазису. Скріпіть її краї дротом. Надіньте конус з дротяної сітки на палицю і прикріпіть до цвяха. Вставляйте гілочки ялинки, починаючи з низу композиції, перпендикулярно палиці. Їх кінчики будуть занурені у вологий оазис, і ваша «ялинка» довше залишиться свіжою. До того ж, оазис є зручним фіксатором. Коли до верхівки залишиться близько восьми сантиметрів, візьміть зовсім маленькі гілочки і сформуйте спочатку верхівку, а потім встановлюйте гілочки у напрямку вниз. Тепер можете наряджати ялинку.
2
Варіант II Для більш дешевого і швидкого створення штучної ялинки вам знадобляться: цупкий папір, наприклад, картон, циркуль, зелена або срібляста мішура, скріпки, ножиці і намиста для ялинки. Намалюйте на аркуші ватману або картону круг. Діаметр повинен бути рівний двадцяти п'яти сантиметрам. Виріжте його і розріжте на дві рівні частини. Поверніть з половинки картонного кола конус. Скріпіть його краю скріпками або скотчем. Оберніть навколо нього мішуру по спіралі, прикріпіть її кінці скріпками. Прикрасьте готову ялинку намистом або сніжинками з паперу.
3
Варіант III Для ласунів справжнім подарунком стане новорічна ялинка з цукерок. Приготуйте рідкі цвяхи або скотч, багато цукерок, зірочку, картон. Зробіть паперовий конус, як у другому варіанті. Обклейте його золотистою або сріблястою фольгою. Прикріпіть спочатку на гострий кінець конуса зірочку з фольги за допомогою клею. Кріпити цукерки потрібно дуже щільно один до одного, тільки за самий кінчик обгортки. Якщо ви робите ялинку з шоколадних трюфелів, то клеїти їх потрібно вузькою стороною до основи. Дуже красиво виглядають цукерочки у блискучій обгортці. Прикрасьте готову ялинку бантами. Встановіть ялинку на рівну плоску підставку.