Як позбутися глистів у собаки. якщо у сабаки глисти Як їх позбутися.

Як відомо близько 99% собак вже при народженні або відразу після народження заражаються глистами. Ці паразити особливо небезпечні в період зростання цуценя в перші півроку його життя. Тому дуже важливо вчасно зреагувати на появу глистів у собаки і провести лікування вашого вихованця. Крім того, необхідно регулярно проводити профілактику проти появи глистів. Найбільш поширеними паразитами в кишечнику у собаки є великі круглі і стрічкові глисти. Як же ефективно позбутися глистів та не допустити їх появи в подальшому?
Вам знадобиться
  • - тетрахлоретилен;
  • - ареколін гідробромід;
  • - інші дегельмінтізіруют препарати.
Інструкція
1
Визначте, яким з видів глистів заразилася ваша собака. Дізнатися це можна по калу собаки. Великі круглі глисти мають овальну форму і нагадують рисові зернятка. Стрічкові глисти часто фрагментами виходять з прямої кишки і завдають собаці свербіж. Вона сідає на задні лапи і їздить по поверхні підлоги, щоб вгамувати свербіж.
2
Якщо собака заражена круглими глистами, придбайте тетрахлоретілен і перорально ведіть ліки в собаку з розрахунку 1 мл на 500 грам ваги тварини. Дуже важливо перед прийомом ліків протягом 20 годин не годувати собаку, так як цей препарат, особливо при взаємодії з жирами вступає в хімічну реакцію і стає дуже токсичним і при попаданні в печінку може призвести до смерті собаки.
3
Якщо собака заразилася стрічковими глистами, візьміть ареколін гідробромід і перорально дайте ліки собаці. Як і у випадку з великими круглими глистами, собаку перед процедурою прийому ліків не можна годувати 18-20 годин.
4
Обов'язково проведіть дезінфекцію собачого місця. Зберіть весь кал, шерсть, сміття, що залишилося після собаки і спаліть його. Замініть в місці відпочинку собаки все ганчіркові настили, старі прокип'ятіть протягом 20 хвилин з додаванням кухонної солі.
5
Складіть правильний раціон для собаки. Для того, щоб не допускати появи глистів у собаки, досить давати їй необхідні вітаміни і містити місця найбільшого присутності тварини в чистоті. Періодично додавайте в їжу часник і гострі продукти (перець чилі, хрін, листя крес-салату), включіть раціон собаки висівки, жорстка клітковина сприяє створенню флори не придатною для життя глистів.
Зверніть увагу
Препарати для дегельмінтизації досить сильні ліки, тому ніколи не давайте цуценятам препарат в загальну миску. Найбільш жадібний щеня з'їсть більше й отримає передозування, спроможну спричинити смерть, у той час як менш активний щеня не отримає потрібну дозу і відповідно ефективність лікування буде зведена до нуля.
Корисна порада
Існує безліч дегельмінтізіруют препаратів, безліч з них можна приймати з їжею. Для того, щоб собака не виплюнула препарат, загорніть його в шматочок м'яса або масла - це практично 100% гарантія, що ваш вихованець отримає необхідну дозу ліків.