Як знайти носія мови. носій мови скайп поради.

Для людей, які вивчають іноземні мови, завжди важливо мати постійну розмовну практику. Для цього не буде достатньо просто відвідувати заняття на курсах або в навчальному закладі. Ще дуже важливо мати безпосередній контакт з носіями мови.
Інструкція
1
Зв'яжіться з центрами іноземних мов в своєму місті. Зараз практично скрізь є можливість вивчати мови на спеціалізованих курсах. Зайдіть в інтернет і пропишіть в пошуковику: центри вивчення мови, вказавши своє місто. Відвідайте їх сайти, і дізнайтеся, викладають чи автентичні носії мови на даних курсах. Прийдіть на співбесіду, поспілкуйтеся з викладачами. Якщо вам не потрібно вивчати мову, тоді просто відвідуйте центр 1-2 рази на тиждень в рамках «круглих столів», коли всі студенти мають можливість спілкуватися з міжнародним викладачем.
2
Відвідуйте будь-які міжнародні заходи, які проходять в університетах міста. Кілька разів на рік у найбільших інститутах можуть проходити конференції або інші заходи за участю носіїв мови. Вони можуть бути або гостями, або учасниками подій. Тим не менш, вони завжди відкриті до діалогу в рамках заходу або на абстрактні теми. Вивчіть сайти університетів свого міста і будьте готові подати заявку на участь в майбутню подію.
3
Заводите друзів в соціальних мережах. Зараз є величезна кількість сайтів, де ви можете легко знайти представника іншої мови та культури. Найвідоміші з них: facebook.com, myspace.com, twitter.com. Зареєструйтесь на кожному з цих ресурсів. Додавайте в друзі носіїв цікавого вам мови. Напишіть про себе докладним чином на сторінці профайла. Зацікавте інших своєю персоною, і тоді багато представників інших країн додадуться до вас у друзі.
4
Знайдіть носіїв мови в "Скайпі". Якщо вам цікаво живе спілкування, скористайтеся голосової програмою "Скайп". Скачати ви її можете з офіційного сайту: skype.com. Але пам'ятайте, що вам для спілкування знадобиться гарнітура з навушниками і мікрофоном. Встановіть собі програму на комп'ютер. Клікніть в вікні «Контакти» на рядок «Пошук користувачів Skype». Вам відкриється поле, куди вам потрібно ввести мову пошуку або країну. Вам одразу буде запропонований список носіїв будь-якого доступного мови. Добавляйтесь до них в контакти і спілкуйтеся.