Як відремонтувати надувне ліжко.

Бувають ситуації, коли на надувному ліжку виникло невелике ушкодження, поріз або прокол, і вона починає здуватися. Не варто опускати руки і думати про те, що ви даремно витратили свої гроші. Не поспішайте викидати ліжко, можливо, вам вдасться її відремонтувати.
Вам знадобиться
  • - підходящий матеріал для заплатки (наприклад, вініл);
  • - клей «Момент» Кристал поліуретановий
Інструкція
1
Насамперед можна дізнатися, чи є можливість здати ліжко в ремонт фахівцям компанії, що продала вам надувне ліжко. Для цього уважно ознайомтеся з гарантійним талоном, так як існують певні умови, за яких вам може бути відмовлено компанією в гарантійному ремонті. У цьому випадку ви можете відремонтувати виріб самостійно, не звертаючись до фахівців.
2
У разі несерйозних ушкоджень, коли розмір проколу невеликий, ви можете на місце проколу поставити латочку. Виявити місце пошкодження можна за допомогою мильного розчину. Для цього рівномірно нанесіть його на ділянку, де може перебувати пошкодження. Те місце, де будуть надуватися мильні бульбашки, і є місце порізу або проколу. Також в деяких випадках цю частину поверхні можна визначити на слух по характерному шипіння.
3
Після того як ви знайшли пошкоджене місце, ретельно просушіть його і знежирте поверхню навколо цього проколу. Потім потрібно вирізати відповідну за розміром і матеріалом латочку і приклеїти її. Заплатки, більш тонкі, ніж потрібно, можуть надалі послужити причиною розриву. Притисніть заклеєну латочку важким плоским предметом (наприклад, праскою - тільки не нагрітим) і залиште на кілька годин. Використовувати полагоджений ліжко слід не раніше, ніж через добу.
4
У випадку більш великих за розміром розривів небажано використовувати заплатки. Такого роду ушкодження необхідно закладати виключно однотипним і максимально схожим матеріалом, і лише на спеціальному обладнанні.
5
Щоб на надувному ліжку не виникало проколи й інші ушкодження, постарайтеся дотримуватися простих правил її експлуатації. Причиною псування матеріалу ліжка можуть бути: гострі предмети, що лежать на підлозі; домашні тварини з гострими кігтями й зубами; бажання максимально сильно накачати ліжко; її використання поряд з обігрівачем або з вогнем. Щоб ваша надувне ліжко прослужила вам довго, постарайтеся не допускати її псування.
Важко уявити своє життя без зручних меблів. Однак ніщо не вічне, настають моменти, коли предмети інтер'єру приходять в непридатність або ламаються. Але не поспішайте викидати улюблене крісло і відправлятися в меблевий салон за новим. Старих меблів можна дати друге життя. Розглянемо, як можна відремонтувати, наприклад, ліжко , своїми силами, при цьому швидко і якісно.
Інструкція
1
Якщо у вас ліжко надувна, то спробуйте поставити латочку на місце проколу. Для цього знадобиться суперміцний клей, ножиці, рідина для знежирення поверхонь, матеріал для заплатки. Для початку потрібно просушити пошкоджену ділянку. Далі місце проколу обезжиривается, наприклад, розчинником або навіть спиртом. Потім необхідно знайти відповідний матеріал, вирізати латку і приклеїти її суперміцні клеєм. Приклеєну латку притисніть твердим предметом на кілька годин. Використовувати надувну ліжко дозволяється тільки на наступний день.
2
Якщо у дерев'яному ліжку тріснуло днище, то необхідно знайти лист фанери відповідного розміру, але більшої товщини. Його укладають натомість тріснутого днища.
3
Якщо розхиталася дитяче ліжечко, потрібно перевірити всі закріплюють болти і підтягнути ті, які неміцно з'єднані. Якщо ж деталі ліжечка досить старі і їх не тримають сполучні болти, можна накласти на ці частини пластмасові стяжки або хомути, які надійно закріплять хитаються деталі.
4
Ось ще один варіант зміцнення розхитаній часом і дітьми дитячого ліжечка. Тут знадобиться епоксидний клей. Спочатку потрібно повністю розібрати ліжечко. Потім всі місця з'єднання елементів ліжечка потрібно намазати епоксидним клеєм. Далі збирайте ліжечко як зазвичай, більше вона хитатися не буде. Замість епоксидного клею можна використовувати клей «Рідкі цвяхи» або столярний, це більш простий у використанні варіант. Додатково зміцнити місця стикування елементів можна металевими куточками, які можна знайти в продажу на будь-якому будівельному ринке.Стоіт тільки докласти трохи зусиль, і старі меблі заживе новим життям, продовжуючи радувати своїх господарів.