Як включити режим відображення прихованих файлів.

Функція відображення прихованих папок в операційній системі Microsoft Windows може бути активована стандартними засобами самої системи. Додаткова настройка може бути здійснена за допомогою редактора реєстру.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню операційної системи Microsoft Windows і перейдіть в пункт «Панель управління» для виконання операції включення режиму відображення прихованих файлів і папок.
2
Виберіть пункт «Оформлення та персоналізація» і розкрийте посилання Властивості папки ».
3
Перейдіть на вкладку «Показати» діалогового вікна і застосуєте прапорець на полі "Показувати приховані файли і папки» в розділі «Додаткові параметри».
4
Натисніть кнопку OK для підтвердження застосування вибраних змін і поверніться в головне меню "Пуск" для здійснення процедури включення відображення прихованих папок за допомогою редактора реєстру.
5
Перейдіть в пункт «Виконати» і введіть значення regedit у полі «Відкрити» для запуску утиліти.
6
Натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди запуску і розкрийте гілку реестраHKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Advanced.
7
Знайдіть параметр Hidden і змініть його значення на 1.
8
Розкрийте гілку реестраHKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Advanced\Folder\Hidden\SHOWALLи змініть значення параметра Checked Value на 1.
9
Розкрийте гілку реестраHKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer \ Advancedі змініть значення параметра SuperHidden на 1.
10
Натисніть функціональну клавішу Enter для виконання команди і завершите роботу інструменту "Редактор реєстру».
11
Створіть новий текстовий файл з ім'ям hidden_on і розширенням .reg для спрощення та автоматизації процесу включення режиму відображення прихованих папок і помістіть в нього наступне значение:REGEDIT4[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Advanced]"Hidden"=dword:00000001[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Advanced\Folder\Hidden\SHOWALL]"CheckedValue"=dword:00000001[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Advanced]"SuperHidden"=dword:00000001.
12
Запустіть створений файл подвійним кліком миші.