Як втілити бажання.

У людини на життєвому шляху з'являються заповітні бажання. Хтось добивається своїх цілей, а в інших мрії залишаються нездійсненими. Іноді здається, що втілити їх у реальність неможливо, не варто навіть намагатися. Це абсолютно неправильний підхід. Бажання збуваються тільки у тих, хто по-справжньому вірить. Звичайно, цього не достатньо, і потрібно прикласти деякі зусилля, але мрія того варта.
Інструкція
1
Повірте в можливість здійснення бажання, яким би неймовірним воно не здавалося. Мрії збуваються під впливом не законом ймовірності, а щирої віри і готовності. Не слухайте порад інших людей або голосу розуму, який намагається логічно довести, чому це нездійсненно. Просто йдіть до мети.
2
Складіть докладний план. Наприклад, ваше бажання - мати мільйон доларів. Спочатку подумайте, чому необхідний саме мільйон, і чому доларів, а не іншої валюти. Ви повинні чітко уявляти кожну деталь мети. «Я хочу мати багато грошей» - це бажання навряд чи здійсниться з таким формулюванням. Запишіть мрію на папері - докладно, чітко і зрозуміло. Вкажіть терміни та умови. Враховуйте всі деталі: якої марки і кольору автомобіль ви хочете, наприклад.
3
Переконайтеся, що готові до виконання бажання. Наприклад, хочете мати машину. Тоді сідайте на права, навчитеся їздити, почніть розбиратися в механіці. Читайте автожурналах і спілкуйтеся на форумах, присвячених автомобілям. Якщо мрієте мати величезний будинок із садом і басейном, подумайте, чи готові утримувати його, знаєте, як доглядати за садом, як прибирати всі спальні, чистити килими і прати фіранки. Хто це має робити і як часто? Скільки доведеться платити за воду для басейну? Якщо розберетеся з усіма питаннями і бажання не пропаде, значить, ви готові.
4
Використовуйте прийом візуалізації. По-перше, постарайтеся зробити наочний зразок мети: знайдіть картинку з будинком або автомобілем, з дівчиною вашої мрії і т.д. Бажано, щоб зображення точно відповідало всім деталям. Якщо у вас є художні здібності, намалюйте бажання. Навіть якщо воно нематеріально, спробуйте його зобразити. По-друге, кожен день уявляйте, як досягаєте мети. Інсценують у свідомості чітку картинку, відчуйте емоції.
5
Дійте. Просто чекати виконання бажання не достатньо. Може здатися, що нічого не можна зробити, щоб побувати на Гаваях наступного літа. Підійдіть до вирішення проблеми з іншого боку. Подумайте, що потрібно для поїздки, скільки грошей треба накопичити, які речі купити, як взяти відпустку на роботі на цей час. Розбийте мету на кілька невеликих і цілком здійсненних завдань і починайте їх виконувати. Будьте наполегливі, йдіть до останнього.
6
Постійно звіряйтеся з планом. Регулярно ведіть контроль, підраховуйте, скільки грошей накопичили, записуйте, що було зроблено. Можна завести щоденник бажання, де крок за кроком буде описаний шлях до досягнення мрії.