Як вибрати підводку для очей.

Вечірній, а часто і повсякденний макіяж складно уявити собі без підводки. З її допомогою можна домогтися запаморочливого ефекту котячих очей або просто змусити глазки здаватися трохи екзотічнєє, а вії гущі. Чим керуватися при виборі підводки? Все залежить від результату, який ви хочете отримати.
Інструкція
1
Рідка подводкаВибірайте рідку підводку в тому випадку, якщо у вас впевнена рука і ви здатні провести чітку рівну лінію по еластичною поверхні вік. До того ж, цей косметичний продукт незамінний, якщо ви носите накладні ресніци.Пріобретайте рідку підводку нема з пензликом, а з аплікатором з піни. З його допомогою засіб наносити легше, та й помилитися при «малюванні» важче. Не використовуйте рідку підводку для нижніх повік і пам'ятайте, що, як правило, даний косметичний продукт має водостійкими властивостями.
2
Гелева подводкаВибірайте гелеву підводку тоді, коли хочете отримати максимум зручності і хороший стійкий зовнішній ефект. Гелева підводка упакована в невеликі баночки, наноситься за допомогою тонкого пензлика. Засіб добре лягає, швидко сохне (швидше, ніж рідка підводка) і відрізняється непоганою стійкістю. Будучи нанесеним на очі, створює чіткий контур, менш різкий, ніж контур від рідкого засобу.
3
Олівець-подводкаСтарайтесь не використовувати сухі олівці-підведення. Їх текстура при нанесенні зминає тонку і суху шкіру повік, схильну до утворення зморшок. Правильний олівчик має кремову основу. Він не розмазується при нанесенні, і, як правило, продається з наконечником з губкі.Прі допомогою олівця можна домогтися безлічі візуальних ефектів. З ним доступні лінії будь-якої інтенсивності і товщини. Просто підточить олівець і малюйте тоненькі стрілочки, а заокругленим кінчиком скористайтеся для створення smoky eyes.
4
Пресована порошкова подводкаЧтоби отримувати найтонші лінії обведення, заведіть в своїй косметичці порошкове засіб. Пресована підводка наноситься на повіку за допомогою вологої щітки. На відміну від тіней, засіб містить деяку кількість воску, що дозволяє йому довго утримуватися на шкірі не обсипаючи. Майте на увазі, що поводження з пресованої підведенням вимагає твердої руки і деякого майстерності. Так що доведеться потренуватися, перш ніж ви отримаєте ідеальний макіяж.