Як знайти об'єм паралелепіпеда. паралелепіпед Як знайти його обсяг.

В геометрії паралелепіпед - тривимірне число, сформований шістьма паралелограма (термін ромбоїд також іноді використовується з цим значенням).
Інструкція
1
В Евклідовій геометрії його визначення охоплює всі чотири поняття (тобто, паралелепіпед, паралелограм, куб, і квадрат). В цьому контексті геометрії, в якій не диференційовані кути, його визначення допускає тільки паралелограм і паралелепіпед. Три еквівалентних визначення паралелепіпеда: * багатогранник з шістьма гранями (шестигранник), кожен з яких є параллелограммом, * шестигранник з трьома парами паралельних граней, * призма, основа якої - паралелограм.
2
Прямокутні кубоід (шість прямокутних граней), куб (шість квадратних сторін), і шестисторонній ромб є конкретними видами паралелепіпеда.
3
Обсяг паралелепіпеда - сукупність величин його основи - A і його висоти - H. Основа - одна з шести граней паралелепіпеда. Висота - перпендикулярне відстань між основою і протилежною стороною.
4
Альтернативний метод визначення обсягу паралелепіпеда здійснюється за допомогою його векторів = (А1, А2, А3), b = (B1, B2, B3). Обсяг паралелепіпеда, отже, дорівнює абсолютній величині трьох значень - a • (b? C): A = | b | | c | ступінь похибки при цьому? = | B? c |, де? - Кут між b і c, і висота h = | a |, тому що?, Де? - Внутрішній кут між a і h.
Паралелепіпед в геометрії - це тривимірне число, яке сформовано шістьма паралелограма. Форму паралелепіпеда можна зустріти скрізь, її має більшість сучасних об'єктів. Так, наприклад, готелі і житлові будинки, кімнати і басейни і т.д. Володіють такою формою і багато промислових деталі, саме тому часто виникає задача знаходження обсягу даної фігури.
Інструкція
1
Вивчіть візуально паралелепіпед і ознайомтеся з визначенням даної фігури. Це можна зробити, відкривши підручник геометрії. Ця фігура являє собою призму. Підставою цієї призми служить паралелограм. Паралелепіпед має грані в кількості шести штук, які є паралелограма.
2
Однак існує й другий вид паралелепіпедів, в якому всі грані прямокутні, а бічні розташовані перпендикулярно до основи. Такий паралелепіпед називається прямокутним. Слід знати, що протилежні сторони паралелепіпеда рівні між собою, а також ця фігура має діагоналі, пересічні в одній точці, яка ділить їх навпіл.
3
Визначтеся, обсяг, якого паралелепіпеда (звичайного або прямокутного) вам слід дізнатися.
4
Якщо паралелепіпед звичайний (в підставі лежить паралелограм). Дізнайтеся площа підстави і висоту своєї фігури. Обчисліть обсяг паралелепіпеда за формулою V = S * H, де S в даній формулі - площа підстави, а Н - це висота паралелепіпеда . Як правило, висотою паралелепіпеда виступає бічне ребро фігури.
5
Крім зазначеного способу, дізнатися обсяг паралелепіпеда можна і в такий спосіб. Дізнайтеся площу. Для цього зробіть обчислення по зазначеній нижче формулі S = a * h, де h в такій формулі - висота фігури, а - довжина підстави паралелограма.
6
Знайдіть обсяг паралелепіпеда за формулою V = a * hp * H, де р у формулі - периметр підстави фігури. Якщо вам в задачі дано прямокутний паралелепіпед, то обсяг ви можете знайти за такою ж формулою: V = S * H.
7
Однак площа підстави фігури перебуватиме наступним чином: S = a * b, де a і b у формулі - це сторони прямокутника і відповідно ребра паралелепіпеда . Знайдіть об'єм фігури за формулою V = a * b * H.