Як загартувати волю.

Багато людей відрізняються міцною волею, що дозволяє їм стійко долати життєві негаразди і домагатися поставлених цілей. Хтось, навпаки, вважає свою волю достатньо слабкою і хотів би її зміцнити.
Інструкція
1
Для зміцнення волі використовуйте шлях простих кроків, планомірно і методично виконуючи невеликі завдання. Наприклад, якщо ви не любите ранкову зарядку, почніть робити її щоранку. Любите дивитися телевізійні серіали, витрачаючи на них по кілька годин на день - відмовтеся від їх перегляду. Обожнюєте солодощі - скоротіть їх кількість або відмовтеся від них зовсім.
2
Суть даної методики в тому, що кожне невелике і досить неважка дію привчає вас пересилювати себе, виконувати те, що вам не подобається, чого ви робити не хочете. Звертайте увагу на те, що вас дратує, що вам не подобається і пересилювати себе, не йдіть на поводу у емоцій - це дуже сприяє зміцненню волі. Не потрібно яскравих подвигів і героїчних звершень, воля найкраще загартовується в повсякденному житті. Просто придивіться до подій дня, і ви знайдете десятки можливостей проявити волю.
3
Хорошим способом тренування волі є спілкування з іншими людьми. Безвольна людина часто йде на поводу у інших, йому дуже важко сказати тверде «ні», комусь у чомусь відмовити або наполягти на своєму. Слід знати, що спілкування відбувається не тільки на вербальному, а й на енергетичному рівні. Вираз «придушити своєю волею» має реальну енергетичну основу, тому необхідно знати методи захисту від чужого енергетичного впливу.
4
Якщо хтось починає на вас тиснути, подумки встромите йому короткий дротик між брів, в область «третього ока». Цим ви не тільки захиститеся від його впливу, а й зможете вже самі впливати на цю людину. Не зловживайте цим методом, користуйтеся їм тільки тоді, коли цього дійсно потребує ситуація.
5
Оточіть себе захисної енергетичної оболонкою. Уявіть, що вона оточує вас на відстані витягнутої руки навколо тіла. Ця оболонка дуже міцна, вона відображає будь-які атаки і нічого не пропускає всередину. Чим краще ви будете її візуалізувати, тим ефективніше буде ваша захист.
6
Приучитесь почувати себе мисливцем, а не жертвою, даний вид психотренінгу дуже ефективний. Ви йдете по вулиці - відчуєте в собі силу, відчувайте себе левом, тигром, вовком чи іншим великим і грізним тваринам. Ніхто не може перечити леву, ваше слово - закон. При цьому не слід спеціально чим-небудь виражати свою силу, ви повинні бути зовні самим звичайною людиною. Сила буде поступово накопичуватися всередині вас, і одного разу настане момент, коли вона мимоволі почне виливатися назовні - через ваш погляд, жести, ходу, слова. Але не перестарайтеся з цією методикою, не забувайте про те, що ви - людина.
7
Чудовим способом подолати себе і свої страхи є купання в ополонці або, що для багатьох зручніше, обливання холодною водою. Не обов'язково проводити цю процедуру постійно, достатньо хоча б одного разу. Добре, якщо у вас є можливість обливатися водою на вулиці, це суттєво посилить ефект. Ще краще, якщо на вулиці мороз. Заздалегідь вирішите, що цим вечором ви вийдете на вулицю і обіллє холодною водою з відра.
8
Поступово готуйтеся до цієї події - приготуйте банний халат, відро. З настанням темряви роздягніться, одягнувши халат, наберіть відро холодної води. Не думайте про те, що вам належить облитися, просто методично, пункт за пунктом, виконуйте необхідні дії. Вийдіть босоніж на подвір'я, скиньте халат і перекиньте на себе відро з водою. Обливатися треба з головою. У перші секунди у вас перехопить подих, потім ви відчуєте величезний прилив радості і сил. Це почуття радості і сили і є шукана мета. Швидко накиньте халат і поверніться додому, в тепло.
9
Зміцнення волі завжди супроводжується збільшенням особистої внутрішньої сили. Знайте, що навколишній світ не зацікавлений у вашому зростанні. Навпаки, він робитиме все можливе, щоб повернути вас на колишній рівень. Ви здивуєтеся тому, як у міру росту вашої сили мир буде підносити вам все нові і нові виклики. Вас будуть намагатися розізлити, змусити вийти з себе, щоб ви втратили накопичену силу. Це нормально, саме так завжди і буває - навколишній світ повинен звикнути з вашим новим статусом, перебудуватися. Або ви прогнеться під мир, або він прогнеться під вас. Якщо ви вистоїте, ваш новий рівень сили стане для вас звичним і ви зможете йти далі.