Як набрати вагу тіла швидко.

Набір маси тіла - це комплексна проблема. Відноситься вона до області побудови правильної тренувальної програми, спеціальної організації харчування і раціональної структуризації процесу межтреніровочного відновлення.
Інструкція
1
Здійснюйте контроль поточного ваги тіла. Він повинен перебувати в балансі з рівнем одержуваної калорійності.
2
Збільшуйте кількість одержуваних калорій у своєму раціоні. Додайте додаткові прийоми їжі, перейдіть на чотирьох-п'яти разове харчування. Професійні бодібілдери, щоб підтримати масу тіла харчуються сім-вісім разів на день.
3
Приймайте спеціальне спортивне харчування, воно компенсує витрачену енергію, відновлює м'язову тканину, дає необхідний будівельний матеріал для її подальшого росту.
4
Регулюйте поєднання жирів, білків, вуглеводів у своєму раціоні. Правильно підібраний баланс цих речовин буде сприяти набору маси тіла.
5
Займайтеся з гантелями або штангою, це стимулює метаболізм, змінюючи швидкість обміну речовин. Навантажуючи м'язи, ви запустите внутрішній механізм росту. У вас підвищиться апетит, і при правильному задоволенні потреби в їжі ви отримаєте ріст м'язової маси.
6
Враховуйте той факт, що тренінг, який своєю метою має набір ваги - це короткостроковий, високоинтенсивний, з якісним процесом відновлення комплекс вправ.
7
Робіть тривалість свого тренування в спортзалі - 40-60 хвилин. Інтервали часу між підходами повинні складати 60-90 секунд. Найбільш оптимальне число тренувань на тиждень - 2-3, щоб організм встигав відновитися.
8
Візьміть до відома і той факт, що набір маси обумовлений не кількістю часу, проведеним в залі, а якістю тренування, тобто наскільки сильно були навантажені м'язи в процесі виконання вправ.
9
Включайте в програму базові вправи, які задіють великі групи м'язів. До таких вправ відносяться: горизонтальний жим, присідання з гантелями або штангою, становій жим. Базові вправи запускають процеси внутрішніх гормональних стимулів зростання.
10
Їжте їжу, в якій містяться білок і вуглеводи, протягом 30 хвилин після тренування.
11
Спіть не менше 8 годин на добу, а також вживайте щодня не менше 1,6 грама білка на один кілограм власної ваги. Це і є головні умови правильного відновлення між тренуваннями.