Як навчитися заспокоюватися. Як швидко заспокоюватися від стресу.

Гнів, роздратування, емоційні навантаження приводять людей в стан постійного стресу. А це, у свою чергу, позначається на самопочутті і викликає розвиток хвороб шлунка і серця. Тому не можна допускати виходу емоцій з-під контролю, потрібно навчитися управляти ними.
Інструкція
1
Розслабтеся У житті не дуже-то багато моментів, в яких щосекундне прийняття рішення або ваша відповідь мають величезне значення. У стресових ситуаціях не поспішайте реагувати на агресію або приймати удар на себе, вмійте подумки відступити на пару кроків назад і оглянути ситуацію з боку. Така модель поведінки дозволить не піддаватися емоціям і діяти розумно.
2
Дихайте глибоко Правильне дихання здатне придушити будь-які емоції. Намагайтеся вдихати, використовуючи живіт, а при видиху випускайте все повітря, притягаючи його до хребта. Диафрагменное дихання - повільне, глибоке, спокійне - не тільки відновить емоційну рівновагу, але і поліпшить приплив крові до внутрішніх органів, сприяючи їх роботі.
3
Приймайте заспокійливі препарати Бажано, на основі трав. Валеріана, пустирник - настоянки і таблетки на їх основі допоможуть привести нервову систему в порядок за тиждень при правильному вживанні. Вранці і на ніч по кілька крапель настоянки додайте в чай або воду, таблетки також краще пити не менш двох разів на день. При виборі препарату проконсультуйтеся з лікарем.
4
Займіться йогою або медитацією При постійному стресі, роздратованості та емоційної нестабільності допомагають фізичні вправи. Йога спрямована не тільки на розтяжку м'язів і їх зміцнення, але і на створення душевної рівноваги. Медитація ж при правильному підході здатна привчити вас усуватися від проблем і дивитися на життя простіше і радісніше. Також вашим помічником стане басейн, плавання підсвідомо повертає людину в утробу матері, де завжди тихо і спокійно, де ні про що не потрібно турбуватися.
5
Відпочивайте Робота, догляд за дітьми та батьками, домашнє господарство - все це не дає розслабитися і побути наодинці з собою. Візьміть за правило хоча б годину в день присвячувати себе. Займіться улюбленою справою, почитайте, прийміть ванну. Головне, не відволікайтеся на потреби й турботи інших. Такий підхід до свого тіла і розуму допоможе вас сприймати стресові ситуації простіше і діяти в них розумніше.