Як відкрити магазин швейної фурнітури. торгове обладнання для продажу швейної фурнітури.

Незважаючи на те що сучасний ринок готового одягу розрісся до величезних масштабів, бажання доповнити і прикрасити свої наряди самостійно все ще зберігається у багатьох жінок. А раз так, потреба в необхідних для роботи з одягом матеріалах теж присутня, попит на швейну фурнітуру є.
Вам знадобиться
  • -приміщення площею від 20 квадратних метрів;
  • -Торговельна обладнання (прилавки з вітринами, стелажі та касовий апарат);
  • -база постачальників швейної фурнітури;
  • -два продавця-консультанта.
Інструкція
1
Почніть з організації невеликої торгової точки на центральній вулиці або в торговому центрі. Орендуйте приміщення від 20 квадратних метрів, купіть просте торгове обладнання та оформіть всі необхідні дозволи. Вам знадобляться прилавки з прозорими вітринами і стелажі для зберігання товару. Набутий касовий апарат потрібно зареєструвати в податкових органах, уклавши потім договір на його обслуговування.
2
Сформуйте асортиментний ряд вашого магазину - він повинен бути як можна більш великим і різноманітним. Зв'яжіться з оптовими постачальниками фурнітури, як вітчизняного виготовлення, так і імпортною. Замовлення фурнітури і швейних приладдя можна зробити навіть не зустрічаючись з представниками постачальників особисто - деякі компанії сьогодні готові виконати заявку, що надійшла до них через інтернет. Намагайтеся, наскільки це можливо, оцінювати товар з точки зору його відповідності останнім модним тенденціям, почуття смаку тут так само важливо, як і вміння бачити чисто практичні вигоди співробітництва з тим чи іншим постачальником.
3
Знайдіть кількох продавців-консультантів, що добре розбираються в моді і рукоділлі, які б зуміли підтримати розмову з відвідувачами магазину. Двох продавців вам для початку буде достатньо, а бухгалтерію можна вести самостійно, або звернутися в спеціалізовану фірму.
4
Організуйте доставку товару в магазин. Якщо це питання готові взяти на себе постачальники, узгодьте з ними всі деталі співпраці. Оновлюйте асортимент хоча б кілька разів на рік, стежте за новими надходженнями на ринку, будьте в курсі всіх змін у світі моди і краси. Успіх магазину швейної фурнітури багато в чому залежить від уміння "потрапити в струмінь", стати зручним для всіх любительок саморобної одягу, що винаходять у своєму рукоділлі все нові ходи і можливості.