Як знайти прямий кут. Як побудувати прямий кут в кімнаті самостійно.

Існує декілька геометричних визначень прямого кута: - прямий кут - це суміжний кут або кут, який дорівнює суміжному розі; - прямим кутом є кут, який дорівнює 90 градусів; - для обчислення прямого кута необхідні вимірювання углов- a і b ; - кут рівний 90 градусів, що становить чверть цілого кута і половину розгорнутого називається прямим кутом.
Інструкція
1
Дані поняття та визначення вказують на те, що всі без винятку прямі кути рівні і будь-які два кута можуть бути порівнянні. А саме порівняння двох кутів з прямим кутом вводить поняття - гострого і тупого кута.
2
Для того, щоб знайти прямий кут, необхідно вводити вимір градуса кута за допомогою транспортира, якщо він дорівнює 90 градусів, то, отже, цей кут є прямим.
3
Ряд геометричних фігур має один або декілька прямих кутів. До таких фігур відносяться прямокутний трикутник (має одні прямий кут), паралелограм (всі кути його прямі), квадрат є ромбом, у якого всі кути прямі, а також прямокутна трапеція з одним прямим кутом.
4
Побудувати прямий кут самостійно без геометричних інструментів можна з використанням схилу (будь-яка нитка з вантажем), рівень для горизонтальної і скляна деталь для вертикальної поверхні.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=omtDzd0Koag