Як очистити календар Outlook.

Виконання операції очищення календаря Microsoft Outlook може бути реалізовано двома основними методами - архівацією даних або видаленням. Різниця полягає в тому, що при архівації, перед здійсненням видалення файлів, створюється копія даних в іншому форматі Outlook.
Вам знадобиться
  • - Microsoft Outlook 2000;
  • - Microsoft Outlook 2002;
  • - Microsoft Office Outlook 2003
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню операційної системи Microsoft Windows і перейдіть в пункт «Усі програми» для виконання операції очищення даних календаря Outlook.
2
Виберіть пункт Microsoft Office і перейдіть в пункт Microsoft Outlook.
3
Запустіть офісний додаток і розкрийте підлягає редагуванню календар.
4
Вкажіть пункт "Архівація» в меню «Файл» верхній панелі інструментів вікна програми і застосуйте прапорець на полі «Архивировать цю папку і всі вкладені папки».
5
Оберіть потрібну папку в випадаючому списку і вкажіть бажану дату в каталозі «Архивировать елементи, створені до». Для виконання архівації всіх елементів вкажіть ще не настала дату.
6
Застосуйте прапорець на полі «Включити елементи з прапорцем« Не автоархівіровать »для включення в список архівації раніше виключених елементів і вкажіть шлях до папки, призначеної для збереження файлів даних.
7
Підтвердіть виконання команди архівації натисканням кнопки OK або вкажіть підлягає видаленню календар в області переходів для повного очищення обраного елемента.
8
Розкрийте меню «Вид» верхній панелі інструментів вікна офісного додатка Outlook, що входить в пакет Microsoft Office, і вкажіть пункт «Упорядкувати по».
9
Виберіть пункт «Поточне подання» і розкрийте вузол «За категоріями».
10
Вкажіть рядок «Категорії: (немає)» і виконайте одночасне натискання функціональних клавіш Ctrl + A для виділення всіх елементів обраного документа.
11
Підтвердіть команду видалення даних календаря натисканням функціональної клавіші Del.
Зверніть увагу
Відновлення даних календаря після процедури видалення неможливо! Припустима тільки процедура додавання нових даних.