Як очистити керамічну плиту. відчистити скло-керамічну плиту.

Керамічна плитка - обробний матеріал, який не вимагає особливого догляду. Але вона потребує періодичного очищення. Правильний догляд продовжить термін служби плитки і збереже її блиск.
Вам знадобиться
  • - миючі засоби;
  • - м'яка губка;
  • - вода.
Інструкція
1
Невеликі забруднення видаляйте вологою губкою або сухою м'якою тканиною. Більш сильні забруднення видаліть слабким розчином будь-якого миючого засобу, в основі якого луг. Лужні засоби можуть використовуватися для щоденного очищення. Добре очищає властивостями володіє рідина для миття вікон.
2
Не користуйтесь милом, яке містить органічні кислоти і жири. Вони сприяють появі цвілі на керамічній плитці. А жирова плівка, що залишилася на ній від мила, сприяє втрати блиску.
3
Не використовуйте для очищення керамічної плитки засоби на основі кислоти. Вони зашкодять верхній шар глазурі і інші декоративні елементи. При попаданні на міжплиточних шви ці миючі засоби негативно вплинуть на структуру затірки.
4
Глянцевая плитка вимагає особливого догляду. Для збереження первозданного блиску протирайте її іноді розчином оцтової кислоти. Для цього один стакан оцту розведіть в одному літрі води.
5
Для очищення керамічної плитки користуйтеся м'якими губками. Металеві щітки та інші абразивні чистячі предмети зашкодять верхній шар плитки. На поверхні можуть утворитися сколи і подряпини. Це призведе до потемніння плитки і утворенню під глазур'ю так званої «сітки». Своєчасно відчищати керамічну плитку від пилу і піску. Вони є природним абразивним речовиною.
6
Тварини і рослинні жири, плями від напоїв та їжі видаляйте миючими засобами, які містять луг. Такими засобами є каустична сода і карбонат калію.
7
Сліди накипу, плями від чорнила, іржі, фломастерів виводите миючими засобами, які містять кислоту. Звертайтеся з даними розчинами дуже обережно, щоб не пошкодити плитку. Після використання будь-якого засобу, поверхня ретельно промивайте водою.
Стеклокерамическая плита - це поширений прилад, що зустрічається на сучасній кухні. Але щоденне користування плитою передбачає, що за нею потрібен і догляд, наприклад, необхідно чистити плиту від забруднення.
Вам знадобиться
  • склокерамічна плита, скребок, засіб для чищення, паперовий рушник, вода.
Інструкція
1
Акуратненько видаліть залишки їжі, використовуючи для цього скребок. Рекомендується цю процедуру проводити тоді, коли поверхня плити ще тепла, інакше на поверхні залишаться спочатку малопомітні подряпини, а потім і очевидні.
2
Дочекайтеся, щоб поверхня плити охолола і нанесіть на плиту засіб для чищення, розтерши його паперовим рушником.
3
Змийте миючий засіб чистою водою.
4
Відполіруйте плиту сухим м'яким рушником.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=mE08groNRnc
Зверніть увагу
Ніколи для очищення стеклокерамической плити не використовуйте ножі, щітки, металеві мочалки та інші абразивні засоби! За допомогою цих пристосувань ви лише ушкодите поверхню плити. Для очищення від залишків їжі та інших плавких матеріалів, що прилипли до поверхні плити, використовувати слід лише спеціально передбачений для цього висувною скребок. Чистячий засіб наносите виключно на остигнула поверхню плити! Якщо рідина потрапить на неостиглу конфорку, то в цьому місці панель може тріснути. І ще один момент: для миття поверхні стеклокерамической плити ніколи не використовуйте губки, призначені для миття посуду і ганчірочки з ворсинками!
Корисна порада
Очищати стеклокерамическую плиту від забруднень потрібно спокійно, не поспішаючи, щоб плиті не нашкодити і себе не поранити. Якщо на поверхні плити залишився пригорілий цукор, фольга чи інші плавкі матеріали, видаляйте їх, поки вони гарячі - робіть це за допомогою скребка, повільно і акуратно. В тому випадку, коли розплавився на поверхні плити матеріал вже встиг охолонути, перш ніж приступити до очищення стеклокерамической плити, нагрійте її, включивши на двійку. Після акуратненько скребком видаліть забруднення і виконайте наступну чистку поверхні плити.