Як навчитися танцювати індійські танці.

Індійські класичні танці - це найдавніші танці у світі, які збереглися до наших днів практично без змін. Сьогодні в Індії багато танцювальних напрямків, від класичних, до сучасних. Об'єднує їх те, що кожен рух в індійському танці, навіть пальцем або бровою, має своє значення. Будь танець має свій сенс і розповідає невелику історію, як правило, про кохання. Потрібно володіти великим завзяттям і запасом часу, щоб навчитися красиво і правильно танцювати індійські танці.
Інструкція
1
Запишіться в танцювальну студію, яка спеціалізується на індійських танцях. Індійські танці досить популярні в Росії, і в будь-якому великому місті можна вибрати студію до душі і по грошах. За допомогою тренера і однодумців вчитися легше і веселіше.
2
Придбайте диск-самовчитель індійським танцям, якщо займатися в студії немає можливості. Почніть з самого легкого рівня для новачків. Класичні індійські танці - найскладніші. Тому краще почати навчання з сучасного танцю. Можна завантажити танцювальні уроки з інтернету або пройти безкоштовне навчання танцям on-line.
3
Обладнайте місце для занять танцями, якщо ви вирішили навчатися вдома. Велике дзеркало - це головна умова. Навіть якщо вам здається, що ви повторюєте руху в точності за танцівником на відео, в дзеркалі може відбитися зовсім інша картина. Наше сприйняття власного тіла може відрізнятися від того, як це виглядає з боку.
4
Придбайте правильний одяг та аксесуари. Для індійських танців особливо важливо, у чому ви танцюєте. Всі грає свою роль - і рухи, і дзвін браслетів на руках і ногах, і легкий рух тканини, з якої зшитий костюм.
5
Придбайте записи кількох індійських фільмів. У всіх фільмах, знятих в Боллівуді, є безліч танцювальних кадрів. Причому більшість танцювальних постановок зроблено в розрахунку на недосвідченого глядача. У багатьох епізодах танцювальні рухи розкладені буквально по поличках. Дивіться, розучуйте руху і танцюйте разом з акторами Боллівуду.
6
Відправляйтеся в Індію. На батьківщині індійського танцю ви зможете побачити, як танцюють хлопчаки на вулицях, взяти участь у масовці на зйомці індійського кіно і знайти свого вчителя. Адже щоб навчитися танцювати індійський танець по-справжньому, треба зловити настрій танцю, зрозуміти, що хоче розповісти танцівник, перейнятися духом Індії.
Заняття танцями приносять вміння володіти власним тілом і впевненість у собі, розвивають пластику, почуття ритму, підвищують самооцінку. Це відмінний спосіб виплеснути енергію, можливість розкріпачення і самовираження. Якщо ви вирішили вчитися танцювати, вам необхідно вибрати конкретний напрям і відповідну студію.
Інструкція
1
Для початку подумайте, який саме напрямок можуть вам дозволити ваш стан здоров'я і фізична підготовка. Для людей зрілого віку навряд чи підійдуть енергійні вуличні танці (брейк-данс, наприклад), зате експресивні танго або фламенко завжди яскраво і з почуттям виконуються танцюристами з певним життєвим досвідом. Якщо у вас проблеми з суглобами або варикозне розширення вен нижніх кінцівок, доведеться відмовитися від ірландських танців чи фламенко, що припускають серйозне навантаження на ноги. Людям із захворюваннями серцево-судинної системи або проблемами з хребтом (радикуліт, остеохондроз, міжхребцеві грижі) рекомендується до початку будь-яких занять проконсультуватися у тренера або лікуючого лікаря. Зайва вага рідко буває протипоказанням до будь-якого напрямку і при інтенсивних заняттях швидко зникає, а, наприклад, східний танець виглядає особливо ефектно, коли його виконує жінка з пишними формами.
2
Прислухайтеся до себе - танець повинен відповідати вашому характеру. Якщо ви енергійні й легкі на підйом, вам підійде практично все, а особливо латина, клубні та вуличні танці . Для жінок, які не бояться звернути на себе увагу, є такі напрямки, як стрип-пластика, танець на жердині. Пристрасним натурам будуть цікаві танго і фламенко, а флегматичним і спокійним - бальні танці , особливо повільний і віденський вальс, індійські танці . Набирають популярність такі неординарні національні напрями, як шотландський, ірландський, циганський танець. А для любителів екзотики існує такий варіант, як трайбл-денс - так званий «племінної» танець, що поєднує в собі елементи як національних танців різних культур, так і первісних ритуальних. Виглядає це дуже своєрідно і заворожуюче. Якщо ви завжди мріяли про балет, то існують школи класичного танцю для дорослих. Звичайно, на сцену Великого театру ви навряд чи потрапите, для цього треба займатися з дитинства, але досягти певних висот при наполегливій праці все ж можна.
3
При виборі танцювальної студії зверніть увагу на відгуки тих, хто її вже відвідував, різноманітність пропонованих напрямків. Особистість тренера не повинна викликати у вас антипатії. Деякі школи і студії пропонують безкоштовні пробні заняття - не полінуйтеся і сходіть, оцініть оснащення тренувальних залів, поведінка викладача, просто відчуйте, наскільки вам комфортно тут перебувати.
Зверніть увагу
Не потрібно думати, що всі пропоновані напрямки підходять тільки для жінок. Єдиний вид танцю, який не виконується чоловіками - це беллиданс, або танець живота. У всіх інших напрямках у чоловіків є простір для самовираження.
Корисна порада
Послухайте музику, під яку виконується сподобався вам танець - чи знаходить вона відгук у вашій душі? Рухатися під нецікаву і не радує мелодію вам навряд чи сподобається.