Як поправитися після операції. Як носити бандаж після операції будинку.

У більшості випадків після операції люди стрімкими темпами худнуть. Це пов'язано з вимушеною дієтою. Однак щоб відчувати себе добре, необхідно в короткі терміни поправитися, повернути собі звичний стан. Для цього необхідно дотримуватися спеціальних правил.
Інструкція
1
Ні в якому разі не намагайтеся поправитися після операції за допомогою солодощів, висококалорійної шкідливої їжі, різної випічки і фаст-фуду. Все це може призвести до непоправних наслідків. Наприклад, створити проблеми зі шлунково-кишковим трактом, шкірою і т.д. Ви повинні дотримуватися рекомендацій лікаря.
2
Для того щоб швидко поправитися після операції, складіть собі меню, яке допоможе нормалізувати вашу систему харчування. Для початку почніть приймати їжу не три, а п'ять разів на день. Однак порції повинні бути невеликими. Це дозволить шлунку своєчасно перетравлювати надходить їжу.
3
Уважно ставтеся до сніданку. Багато людей пропускають перший прийом їжі, відсуваючи його на предобеденное час. Привчіть себе їсти кашу. Якщо у вас немає проблем з молочними продуктами (тобто немає лактозной недостатності), готуйте її на молоці.
4
Можете додати сухофрукти для додання смаку. Таким чином, на сніданок ви повинні отримувати максимум вуглеводів, як швидких, так і повільних. Бажають якось урізноманітнити ранковий прийом їжі можуть додати білки. Наприклад, яйця, сир і т.д. А от від м'яса і ковбасних виробів краще відмовитися.
5
Влаштуйте собі другий сніданок близько 12 години дня. Випийте склянку фруктового соку на ваш вибір, порадувавши в себе смачним кексом або булочкою.
6
На обід обов'язково готуйте їжу, багату білками. Ці речовини є якимись «цеглинками» для будови людського тіла. Так, наприклад, у вашому обідньому меню повинні бути присутніми м'ясо або риба, овочі або картопля.
7
Коли настає 5:00 вечора - саме час для полудня. Випийте склянку молока або кефіру. У них також міститься корисний для вашого організму білок.
8
Вечеря повинна бути легким. Знову таки з'їдайте їжу з швидкими і повільними вуглеводами. Як не дивно, але ідеальним варіантом стануть піца, паста і т.д. Однак вечеряти треба обов'язково за 2-3 години до того, як відправитися в ліжко.
9
Як тільки ваш раціон буде збалансований, ви почнете набирати вагу.