Як застосовувати "Дифлюкан" при різних захворюваннях.

«Дифлюкан» являє собою протигрибковий засіб. На сьогоднішній день цей препарат випускається в трьох формах: таблетки (приймають перорально), порошок (виготовляють суспензію) і розчин (вводять внутрішньовенно). Рекомендується застосовувати «Дифлюкан» тільки за призначенням лікаря і тільки в певних дозах.
Інструкція
1
Добова доза «Дифлюкана» залежить від форми захворювання, ступеня його тяжкості і характеру. Людям з вагінальним кандидозом вистачає одноразового прийому препарату (150 мг), а ось грибкові інфекції вимагають пройти повний курс лікування. Також «Дифлюкан» призначається хворим на СНІД для запобігання рецидиву різних інфекцій.
2
Криптококовий менінгіт або інфекції: у перший день дорослим призначається 400 мг, а в наступні дні по 200-400 мг один раз на добу. Тривалість лікування становить 6-8 недель.Діссемінірованний кандидоз або будь-яка інша кандидозний інфекція: у перший день 400 мг, наступні дні по 200 мг. При важких формах цей показник збільшують до 400 мг. Тривалість прийому призначає лікар.
3
Орофарингеальний кандидоз: 50-100 мг один раз на день протягом 7-14 днів. Якщо у хворого значно знижений імунітет, йому призначають більш тривалий курс.Атрофіческій кандидоз порожнини рота, викликаний зубними протезами: 50 мг один раз на день протягом 14 днів. При цьому комплекс доповнюють антисептичними засобами, необхідними для обробки протеза.
4
Різні інфекції шкіри (наприклад, мікози стоп, пахової області, гладкої шкіри): 150 мг один раз на тиждень або 50 мг один раз на день. У більшості випадків на лікування відводиться 2-4 неделі.Отрубевідний лишай: 300 мг один раз на день протягом 2 тижнів. Однак перед прийомом проконсультуйтеся з лікарем, який може, як призначить вам додаткову дозу, так і зупинитися на одноразовому прийомі 300-400 мг.
5
Оніхомікоз: 150 мг один раз на тиждень. Тут немає чітких часових обмежень, тому прийом ліків здійснюється аж до моменту заміщення інфікованого нігтя. Зростання нігтів повністю залежить від віку та інших відмінних особливостей великого. Це далеко не весь список захворювань, з якими допомагає справитися «Дифлюкан». Так що уважно прислуговував до рекомендацій вашого лікаря.