Як регулювати ручне гальмо.

Для забезпечення високої ефективності ручного гальма і гарантії його безвідмовної роботи в обов'язковому порядку перевіряйте і регулюйте ручне гальмо. Періодичність перевірки вказана в інструкції з експлуатації і, як правило, становить 5000 км для вітчизняних автомобілів. Для іномарок періодичність перевірки істотно більше і залежить від марки і моделі авто.
Вам знадобиться
  • - ключі ріжкові і накидні, торцеві головки;
  • - балонний ключ;
  • - пассатижи;
  • - помічник
Інструкція
1
Перед регулюванням встановіть автомобіль на оглядову канаву, естакаду або вивісите на підйомнику задні колеса. Зніміть задні колеса згідно інструкції з виконання цієї операції для даного авто. Хоча зазвичай зняття коліс - однакова операція для всіх машин.
2
Попросіть помічника затягнути ручне гальмо (або затягніть самі) і перевірте, стикаються чи колодки з барабанами. Не знімаючи автомобіль з ручного гальма, повертайте регулювальну гайку до тих пір, поки колодки не доторкнутися до барабанів. Відпустіть ручне гальмо і, повертаючи регулювальні гайки у зворотний бік, відрегулюйте зазор між колодками та барабанами до рекомендованого значення.
3
Виставлений зазор перевірте щупом. Увімкніть і вимкніть ручне гальмо 3-4 рази і знову перевірте правильність зазору. При необхідності повторіть регулювання зазору. Встановіть колеса, затягніть кріпильні болти і перевірте легкість обертання коліс. Якщо потрібну величину зазору встановити неможливо, замініть гальмівні колодки.
4
Після цього почніть не поспішаючи знову затягувати ручне гальмо, уважно вважаючи кількість клацань. Як правило, їх кількість повинна дорівнювати 7. Точна кількість з'ясуйте в інструкції до автомобіля. Якщо кількість клацань відрізняється від нормального, зніміть з центральної консолі салону захисний кожух ручного гальма для отримання доступу до регулювальної гайки.
5
Затягніть ручне гальмо на 5 клацань і почніть обертати регулювальну гайку до тих пір, поки задні колеса не перестануть вільно обертатися. Після цього затягніть гальмо на всі 7 клацань і перевірте надійність загальмування задніх коліс. При необхідності проведіть коректування ручного гальма. Після цього поставте назад захисний кожух і вимкніть гальмо.
6
Для перевірки працездатності ручного гальма без зняття задніх коліс встановіть автомобіль на невеликий ухил і затягніть ручне гальмо на 3-4 клацання. При цьому гальмо повинен надійно утримувати машину на ухилі. Дану процедуру регулювання застосовуйте на автомобілях із задніми гальмами барабанного типу.
7
На автомобілях з дисковими гальмівними механізмами задніх коліс після зняття захисного кожуха на центральній консолі, затягніть ручне гальмо на 7 клацань і перевірте загальмованість задніх коліс. Вигвинтите регулювальну гайку до упору. Зніміть задні колеса. Поверніть диск гальма таким чином, щоб отвір диска збіглося з регулювальної планкою. Вставивши викрутку в отвір, розтисніть колодки ручного гальма, повертаючи регулювальне кільце на важелі. Після повного загальмування диска колодками поверніть регулювальне кільце у зворотний бік на 5-6 клацань.
8
Для регулювання ходу важеля ручного гальма проведіть регулювання натяжної пристрою. Для цього перемістіть важіль вниз до упору, а потім поверніть його вгору на два зубці сектора (два клацання). Підібравшись до автомобіля знизу, відпустіть контргайку. Відрегулюйте натяг троса обертанням регулювальної гайки, після чого контргайку знову затягніть. Після закінчення перевірте хід важеля ручного гальма
Ефективна робота гальмівної системи автомобіля забезпечує безпеку водіння. Гальма , що спрацювали неналежним чином або не спрацювати зовсім, стають причиною ДТП. Тому автовласники зобов'язані регулярно перевіряти гальмівну систему свого транспортного засобу. Негайно перевірте гальмівну систему, якщо: автомобіль при гальмуванні «відводить» в сторону, збільшився хід педалі гальма при сильному перегріві дисків коліс в процесі русі.
Інструкція
1
Зніміть і розберіть колісні гальмівні циліндри, попередньо знявши барабан, пружини і колодки. Для цього спочатку роз'єднати гнучкий шланг від головного циліндра передніх коліс або провід від гальмівного циліндра задніх коліс. Від'єднайте трубку від гальмівних циліндрів передніх коліс. Відвернувши кріплення колісних циліндрів від гальмівного диска, зніміть їх. Відкрийте ковпаки, що закривають циліндри, і вийміть пружини і поршні з компресорними манжетами. Промийте і огляньте всі деталі. Замініть зношені деталі новими.
2
Зніміть і розберіть головний гальмівний циліндр. Для цього дотримуйтесь наступні етапи: звільніть педаль гальма від відтяжної пружини і відокремити від неї вилку штовхача. Потім скиньте захисний чохол, стяжні кільця і штовхач поршня. Від основного циліндра від'єднайте трубопровід.
3
Зніміть замкове кільце і вийміть наполегливу шайбу, поршень, ущільнювальну манжету, тримач, поворотну пружину і клапан в зборі.
4
Після розбирання промийте і огляньте деталі. Замініть зношені деталі новими. Зберіть їх у зворотному порядку. Врахуйте, що пропускний отвір головного гальмівного циліндра діаметром 0,7 мм не повинна перекривати гумова манжета. Перевірте це дротом діаметром 0,6 мм.
5
Замініть фрикційні накладки ручного гальма, якщо відстань від краю накладки до заклепок стало менше 0,5 мм. Прослідкуйте, щоб нові накладки щільно прилягали до колодки.