Як зробити з огірка троянду.

Будь-яке застілля стане більш святковим, якщо привнести свою родзинку при подачі страв на стіл. Прикраси для салатів неважко зробити. Дуже ефектно виглядають троянди, зроблені з простого огірка.
Вам знадобиться
  • - огірок середнього розміру або великий - 1 шт;
  • - овощечистка горизонтальна - 1 шт.
Інструкція
1
Спосіб 1Возьміте довгий, але не дуже тонкий огірок. Ретельно промийте його водою і добре витріть сухим рушником.
2
Візьміть горизонтальну Овочечистка і наріжте акуратно огірок тонкими пластинками. Вони будуть основою квітки.
3
Перша і остання смужка зі шкіркою для виготовлення троянди не піде - вона товщі інших, троянда з неї не згорнеться. Приберіть їх.
4
Візьміть другу смужку, згорніть її в тугу трубочку приблизно на дві третини її довжини.
5
Утримуйте скручений рулик лівою рукою досить міцно великим і вказівними пальцями. Вільну частину смужки перекрутите на 180 градусів в протилежну від себе сторону. Серединку посуньте зі своєї осі, оберніть перекручене смужкою рулик навколо його осі.
6
Знову переверніть на 180 градусів залишився кінець смужки і повторіть процедуру.
7
Коли смужка закінчиться, візьміть нову смужку огірка, заведіть її між рештою кінцем першого смужки і самої трояндою. Виверніть ще один пелюстка. Коли ця смужка закінчиться, візьміть третю і повторіть весь процес з нею.
8
Як тільки розмір отриманої троянди почне вас влаштовувати, сміливо приступайте до виготовлення нової троянди. Зазвичай з трьох-чотирьох огіркових смужок виходить одна гарна об'ємна трояндочка.
9
По досягненні потрібного розміру троянди, візьміть половинку зубочистки і акуратно проткніть квітка, намагаючись захопити і серединку.
10
Спосіб 2Нарежьте огірок тонкими кружальцями.
11
Візьміть один гурток і поверніть його трубочкою, наскільки це можливо.
12
Друге колечко оберніть навколо скрученого першого, додайте третє і четверте.
13
Обережно проткніть отриману троянду зубочисткою.
Зверніть увагу
З одного огірка виходить 3-4 троянди.
Корисна порада
Смужки і колечка з огірка повинні бути нарізані дуже тонко, шириною в 1-2 мм, інакше троянда не вийде або вийде грубим на вигляд.У час приготування квітки з огірка міцно утримуйте серединку, інакше троянда може розвернутися.