Як злити масло з ГУР. заміна масло в гідропідсилювача 2110.

Процес заміни робочої рідини (масла) в гідропідсилювачі рульового управління обов'язковий у таких випадках: при появі зважених речовин в рідині або її помутнінні, при тривалому терміні експлуатації машини, при різкій зміні кольору масла або після зняття/установки/ремонту будь-якого з агрегатів ГУР. Також міняйте масло і при появі сторонніх звуків під час роботи мотора і обертання рульового колеса.
Інструкція
1
Злив з системи старого і відпрацьованого масла обов'язково супроводжуйте з промиванням бачка підсилювача, промиванням всієї системи зі зливом використаної рідини. В якості нового масла вибирайте тільки рекомендовані виробником типи рідин стосовно до кожної марку і модель автомобіля. Перелік рекомендованих типів шукайте в технічній документації. Уникайте змішування різних типів масел.
2
Злив робочої рідини проведіть або вручну, або на спеціалізованому стенді. При використанні стенда підключіть його до гідравлічної системи рульового управління. Після включення стенд автоматично проведе слив старого масла, промиє систему і заместит стару рідину новою.
3
При ручному виконанні операцій для зливу масла з системи ГР від'єднайте бачок, зніміть його кришку і злийте масло. Потім від'єднайте від розподільника трубопроводи нагнетательной і зливний магістралі і через них злийте масло з насоса підсилювача. Почніть повільно обертати рульове колесо вліво і вправо до упору, одночасно зливаючи масло з силового циліндра.
4
При проведенні слива стежте, щоб відпрацьована рідина не потрапляла на інші деталі, дроти і трубопроводи в підкапотному просторі. Це може зашкодити їм. Переконайтеся, що рідина злита з усієї гідравлічної системи. Для гарантованого видалення залишків олії, а також залишків і відкладень (особливо з важкодоступних місць) проведіть промивку системи.
5
Після зливу робочої рідини обов'язково промийте бачок гідропідсилювача. Для цього вийміть фільтр з цього бачка і промийте його. Ретельно протріть бачок всередині для видалення залишків забрудненої олії. Промитий фільтр встановіть назад у бачок ГУР.
6
Періодичність заміни робочої рідини в ГУР прописана в інструкції по експлуатації автомобіля. Як правило, ця операція проводиться кожні 30 тисяч кілометрів або раз на 1-3 роки. Одночасно з заміною рідини рекомендується міняти бачок системи і масляний фільтр.