Як зшити кубанку. в'язання з хутром.

Класична хутряна шапка кубанка серед головних уборів все так же залишається популярною. Різноманіття фасонів цього головного убору досягається за рахунок відмінності в висоті головки і величині денця. Кубанка може бути звуженою догори, розширеної або суворої циліндричної форми. Зшити самостійно шапку кубанку не так складно.
Вам знадобиться
  • - хутро на бортик;
  • - матеріал на денце (хутро, шкіра, драп, оксамит);
  • - Прокладочний тканину (флізелін, щільна саржа, иглопробивное полотно)
  • - підкладка.
Інструкція
1
Підберіть необхідну кількість хутра і тканину на підкладку. Визначте, чи буде шапка повністю складатися з хутра або вам підійде варіант з комбінованими тканинами. Вичертите за схемою викрійку бортика і денця. Враховуйте, що лекала дано без припусків на шви.
2
Приступайте до розкладки викрійок. Для хутряних деталей при розкрої додайте з усіх боків до викрійці по 0,3 см. По низу бортика викрійка вже містить цельнокроений припуск на підгин 2 см. Викладіть деталі на хутро, враховуючи напрям ворсу - справа-наліво. Контур викрійки обведіть на шкіряної стороні хутра кульковою ручкою. На фетрі і підкладці використовуйте для обведення крейда або мило.
3
Викроювати деталі з хутра потрібно гострим скальпелем або лезом. Ножицями різати хутро можна. З матеріалу прокладки розкроїте деталі без припуску на підгин по нижньому краю бортика. По інших зрізах зробіть припуск на шви 1 см. З підкладкової тканини викроїте деталі з припусками в 1 см по всіх краях, крім нижнього.
4
Стачайте короткий зріз деталі бортика ручним способом (для хутра) або на машині. При зшиванні хутра зверніть увагу, щоб шкіра не розтягувалася і не призбирається. Ушийте деталь денце. Виверніть хутряну головку навиворіт і надіньте зверху деталь з флізеліну. Шви повинні збігатися. Підшийте головку до кубанці швом «козлик», прокладаючи при цьому розмірну стрічку з будь-якої тасьми. Припуск на подгибку низу хутряної деталі (2 см) відверніть навиворіт і підшийте до прокладання, злегка захоплюючи голкою кожевую тканину.
5
Стачайте зрізи деталі підкладки. Разутюжьте шви. На вивернула навиворіт хутряну головку надіньте підкладку. Підверніть нижній зріз і підшийте вручну потайними стежками.
6
Виверніть виріб. Злегка змочіть хутро. Загладьте хутро щіткою і розчешіть металевим гребінцем. Ворсинки, що потрапили всередину шва, вийміть голкою. Підсушіть головний убір при кімнатній температурі і ще рас розчешіть ворс.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=wNvlDrYhjZg
Зверніть увагу
Хутро з довгим ворсом для шапок кубанок не дуже підходить.