Як знищити грибок на стінах.

Причиною появи грибка в будинку є підвищена застійна вологість. Варто тільки порушити вентиляцію при ремонті квартири, і на стінах з'являються невеликі плями, які потім зливаються разом. Цвіль проникає глибоко в шар штукатурки і руйнує її. Спори розносяться по повітрю і є причиною різних захворювань, особливо у дітей. Якщо вам дісталася сира уражена грибком квартира, не впадайте у відчай. Будь-яку проблему можна вирішити. Головне - знати як.
Вам знадобиться
 • - шпатель або жорстка щітка;
 • - валик;
 • - тепловентилятор;
 • - штукатурка;
 • - шпаклівка;
 • - склад для видалення слідів цементу і штукатурки;
 • - антисептичний розчин;
 • - акрілатний антисептичний грунт;
 • - гідроізоляційний розчин;
 • - теплоізоляційна фарба.
Інструкція
1
Проводьте видалення грибка влітку, в теплу і суху погоду. Обов'язково додатково просушіть оброблювану поверхню. Для цього можна скористатися тепловентилятором або феном.
2
Зніміть зі стін шпалери або декоративне покриття. Видаліть з уражених місць штукатурку. Постарайтеся прибрати, як можна більше, адже грибниця цвілі часто поширюється далеко за межі видимого ураження. Використовуйте шпатель і жорстку щітку, щоб ретельно очистити цегляну кладку.
3
Щоб розкрити пори цегли, обробіть кладку складом для видалення слідів штукатурки і цементу. Просушіть стіну ще раз.
4
Нанесіть на всю стіну валиком бактерицидний засіб. Використовуйте спеціальні антисептичні розчини, на відміну від народних засобів вони можуть боротися з різними видами грибків, цвілі і патогенних бактерій. Звичні господаркам засоби, такі як сечовина або купорос, вбивають один вид грибка і створюють сприятливе середовище для інших.
5
Загрунтуйте стіну з використанням акрилатного антисептичний грунту. Це необхідно, щоб знепилити стіну і підвищити її адгезію.
6
Валиком або широким пензлем нанесіть на всю поверхню стіни гідроізоляційний розчин, щоб запобігти в подальшому проникнення вогкості в шар штукатурки. Після висихання гідроізоляції ще раз обробіть стіну антисептичним грунтом.
7
Тепер стіна готова до нанесення штукатурки. Коли штукатурка висохне, обробіть її спеціальною теплоізоляційної фарбою. Після цього стіну необхідно зашпаклювати і добре просушити.
8
Тільки після фінальної сушки на оброблені поверхні можна наносити декоративне покриття: клеїти шпалери, керамічну плитку або встановлювати стінові панелі.
Корисна порада
Якщо ви живете в приватному будинку, обов'язково обробіть стіну будинку зовні гідрофобними матеріалами. Подібну роботу в місті зобов'язані проводити працівники вашого домоуправління. Часто причиною намокання стіни є порушення в роботі дощового зливу з даху. У цьому випадку варто об'єднатися власникам кількох квартир і вимагати усунення неполадки.
Мікоз - захворювання не смертельне, але вкрай неприємне. Лікування грибка не можна назвати легким, але проявивши терпіння над ним можна здобути перемогу. Зараз повернути красу нігтям можна за допомогою різних ефективних засобів. Однак перш ніж скористатися, тим чи іншим препаратом слід пройти обстеження у лікаря.
Вам знадобиться
 • препарати протигрибкової дії, сода, господарське мило, антигрибкові лаки, яблучний оцет, соняшникова олія
Інструкція
1
Місцеве лікування ефективне лише при початкових формах хвороби. Якщо площа ураженої ділянки незначна, скористайтеся маззю, кремом або розчином протигрибкової дії. Наносити препарат необхідно не рідше двох разів на день.
2
Перш ніж нанести той чи інший препарат, нігті слід підготувати. Наповніть таз гарячою водою. Розчиніть в ній соду (1 ст. Л) і господарське мило (50 г). Занурте стопи або кисті в воду на 15 хвилин. Коли рогові нашарування на нігтях стануть м'якими, видаліть їх наскільки це можливо. Продовжувати лікування необхідно до тих пір, поки не відросте здорові нігті.
3
Відмінним ефектом володіють такі препарати місцевої дії, як екзодеріл, мікоспор, Канізон, ламізіл і нозорал. Накладіть ліки на уражені ділянки, зверху наклейте водозахисний пластир. Через добу зробіть мильно-содову ванночку, після якої видаліть нігтьові пластини заражені грибком. Знову втирайте препарат.
4
Скористайтеся спеціальними антигрибковими лаками. Це лоцеріл і батрафен. Лоцеріл застосовують два рази на тиждень протягом восьми місяців. Батрафен протягом першого місяця наносять на нігті через день. У другій місяць скорочують нанесення до двох разів на сім днів. Далі один раз на тиждень.
5
Вилікувати грибок можна за допомогою народної медицини. В однакових пропорціях змішайте 9% яблучний оцет з соняшниковою олією. Змастіть ділянки уражені грибком. Забинтуйте і залиште на ніч. Вранці змийте. Даний метод є досить ефективним і не вимагає тривалого лікування.