Як встановити вебкамеру Genius.

Для успішного використання веб-камери її необхідно правильно підключити та налаштувати. Зазвичай для цього потрібно підібрати потрібний комплект драйверів і виконати підстроювання звуку і зображення.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Вийміть вашу камеру фірми Genius з коробки і встановіть її в потрібне місце. Для цього краще використовувати комп'ютерний монітор, якщо кріплення камери дозволяє здійснити таку установку. Це забезпечить оптимальний напрямок вічка і мікрофона.
2
Підключіть веб-камеру до USB-порту комп'ютера. Для цього існує спеціальний кабель. Зазвичай він не відключається від самого пристрою. Якщо для роботи мікрофону потрібно підключити додатковий шнур, виконайте це з'єднання. Використовуйте порт в звуковий платі, призначений для підключення мікрофону. Якщо ви маєте в своєму розпорядженні звуковою картою з змінюваними портами, то підключіть кабель камери до будь-якого вільного каналу.
3
Відкрийте настройки аудіодрайвер і вкажіть призначення використовуваного порту. Тепер встановіть драйвери для веб-камери. Якщо у вас відсутній спеціальний диск, то перейдіть на сайт http://www.genius.ru/і виберіть меню «Технічна підтримка». Перейдіть на сторінку «Веб-камери» і знайдіть модель вашого пристрою. Скачайте комплект драйверів, призначений для використовуваної операційної системи.
4
Розпакуйте викачаний архів. Відкрийте диспетчер пристроїв і знайдіть веб-камеру в списку обладнання. Клікніть по її назві правою кнопкою миші і виберіть пункт "Оновити драйвери». Клацніть по пункту "Виконати пошук на цьому комп'ютері» і вкажіть папку, в яку ви розпакували драйвери. Дочекайтеся оновлення програмного забезпечення і перезавантажте комп'ютер.
5
Встановіть відповідну програму, наприклад Skype, щоб перевірити роботу веб-камери. Запустіть її і подивіться якість зображення. Перевірте роботу мікрофона. Для цього можна використовувати програму Skype або утиліту «Звукозапис». Її ярлик розташований в стандартних програмах меню «Пуск».