Як включити телевізор в ноутбуці.

Для перегляду телевізійних каланів з мобільного комп'ютера можна використовувати два варіанти. Ви можете переглядати передачі в онлайн-режимі або підключити ТВ-тюнер.
Інструкція
1
У першому випадку вам необхідно наявність доступу в інтернет. Перейдіть на офіційний сайт потрібного телеканалу і включіть пряму трансляцію. Даний метод має очевидні недоліки. По-перше, далеко не всі телевізійні канали ведуть своє мовлення в інтернеті, а по-друге, для стабільного відтворення потокового відео в режимі on-line необхідна досить велика швидкість доступу в інтернет.
2
Якщо вас не влаштовує такий варіант, придбайте ТВ-тюнер. В даному випадку необхідно використовувати зовнішнє пристрій, що підключається через порт USB. Внутрішні тюнери призначені для установки в системний блок стаціонарного комп'ютера. Підключіть обладнання до мережі змінного струму та увімкніть його.
3
З'єднайте тюнер з USB-портом ноутбука. Встановіть програмне забезпечення, необхідне для настройки тюнера і відтворення потрібних каналів. Перезавантажте мобільний комп'ютер, щоб завершити установку окремих компонентів. Підключіть коаксіальний кабель, що йде від антени, до відповідного гнізда ТВ-тюнера. Увімкніть встановлену програму і активуйте автоматично знайти телевізійних каналів.
4
Виберіть ті з них, які вам не потрібні, і видаліть дані канали. Проведіть точне підстроювання залишилися телеканалів. Іноді для здійснення передачі звукового сигналу необхідно підключити додатковий кабель. З'єднайте з його допомогою канал Audio Out ТВ-тюнера з портом Audio In звукової плати ноутбука.
5
Відкрийте настройки звукової карти і встановіть порт, з'єднаний з ТВ-тюнером, основним джерелом прийому звукового сигналу. В ноутбуках, як правило, використовують плати з налаштованим портами. Обов'язково вкажіть призначення використовуваного каналу. Пам'ятайте про те, що ТБ-тюнер повинен бути підключений до мережі змінного струму. Якщо це не зовсім зручно, то використовуйте мініатюрний адаптер, який з'єднує порт USB з антенним кабелем.
Певна категорія людей відмовилися від телевізора на користь ноутбука або комп'ютера. Розвиток комп'ютерної техніки дозволяє переглядати величезну кількість телепрограм, використовуючи для цього системний блок або ноутбук.
Вам знадобиться
  • ТВ-тюнер, доступ в інтернет, VLC player.
Інструкція
1
Існує два класичні варіанти перегляду телепередач з комп'ютера. Можна або використовувати IP-ТВ, тобто переглядати телевізійні канали через інтернет, або підключити ТВ-тюнер до ноутбука або комп'ютера.
2
Давайте розглянемо перший випадок. Для перегляду телеканалів в режимі онлайн вам знадобиться спеціальний плеєр і плейлист для нього. Останній являє собою файл, що містить посилання на потрібні канали. Як приклад ТВ-плеєра ми розглянемо VLC player.
3
Встановіть цю програму і запустіть її. Скачайте з інтернету плейлист, що містить посилання на необхідні вам канали. Перейдіть до меню "Файл" в плеєрі і вкажіть шлях до плейлисту. Перед вами з'явиться вікно зі списком каналів. Виберіть один з них і натисніть Enter.
4
Очевидний мінус такого способу в тому, що посилання на певні канали часто міняються. В результаті чого вам доведеться постійно шукати оновлені версії плейлистів.
5
Давайте розглянемо варіант перегляду телевізійних каналів з використанням ТВ-тюнера. Ці пристрої бувають двох типів: підключаються до порту USB і PCI тюнери. Перший тип спочатку був розроблений для ноутбуків, але може використовуватися і спільно з системним блоком.
6
Підключіть ТВ-тюнер до комп'ютера і встановіть програмне забезпечення. З'єднайте пристрій з антенним кабелем. Запустіть програму і активуйте пошук каналів. Проведіть детальну настройку зображення.
7
Якщо програмне забезпечення для вашого звукового адаптера дозволяє використовувати ТВ-тюнер як вторинного джерела звуку, то включите цю функцію. Якщо такої можливості немає, то перед переглядом телевізійних каналів перекиньте кабель, що йде до колонок, в гніздо ТВ-тюнера. В деяких моделях існує можливість з'єднати тюнер із звуковою картою, використовуючи кабель з роз'ємами «міні Джек» на обох кінцях.