Як навчитися працювати в програмі 1С.

Програма обліку бухгалтерії "1С Підприємство" зустрічається на комп'ютері практично кожного сучасного бухгалтера. Незважаючи на гадану складність, програма досить проста у використанні і володіє широким набором корисних функцій. Щоб навчитися працювати в програмі, від вас потрібно тільки встановити програму на комп'ютер і почати в ній працювати.
Вам знадобиться
  • - програма 1С.
Інструкція
1
Встановіть програму "1С Бухгалтерія" в операційну систему комп'ютера. Якщо є місце на локальному системному диску, встановлюйте дане програмне забезпечення туди, тому що подібні утиліти повинні бути разом з операційною системою. При першому запуску програма ще не має ніякої бази даних, тому стартовий список буде порожнім. Додайте нову базу даних за допомогою кнопки «Додати». При цьому ви можете спочатку ввести ім'я нової бази даних, а також деякі параметри.
2
Після запуску програми заповніть основні дані: реквізити вашої організації, дані про розрахункові рахунки, імена та інформацію про співробітників, договори з іншими організаціями та інше. Заповнити дані про свою організацію можна через пункт меню «Сервис». Інтерфейс програмного пакету зрозумілий буде навіть початківцю, тому особливих труднощів при роботі не повинно виникати.
3
Програма "1С Бухгалтерія" веде журнали всіх здійснюваних господарських операцій. Грошові ходіння по рахунку потрібно заносити в журнал «Платіжні документи», прихід товарів оформляється в журналі «Товари та реалізація», виписані рахунки та рахунки-фактури - в однойменних журналах. Для аналізу господарської діяльності підприємства програма пропонує на вибір різні звіти: «Оборотно-сальдова відомість», «Книга покупок», «Книга продаж», різноманітні звіти для контролюючих органів.
4
Прочитайте літературу по веденню документації господарюючого суб'єкта та перегляньте основами бухгалтерії, і тоді всі розділи програми вам стануть знайомими і зрозумілими. Також варто відзначити, що в інтернеті є велика кількість різноманітних відеороликів, наочно показують основні принципи роботи з програмним забезпеченням від компанії 1С.