Як послати документ на факс з комп'ютера.

Для імітації справжнього факсу давно розроблені спеціальні програми. Одна з них - FaxManager. Програма безкоштовна, в тому числі і сама відправка факсів. Вона сама розпізнає і перетворює документи форматів TXT, RTF, DOC, HTML, PDF, PPT, а також зображення типів GIF, TIF, JPG, PNG, BMP, PCX.
Інструкція
1
Завантажте на комп'ютер програму FaxManager. Знайти можете на сайті softodrom.ru. Перевірте завантажені файли за допомогою антивірусної програми, так як віруси можуть бути активовані при установці, і автоматично інтегровані в операційну систему персонального комп'ютера. Встановіть додаток, клікнувши двічі по установчого файлу (зазвичай він називається Setup.exe або Install.exe). Намагайтеся подібне програмне забезпечення встановлювати в той локальний диск, де знаходиться операційна система вашого комп'ютера.
2
Оберіть документ, який потрібно відправити факсом. Знайдіть його в «Моєму комп'ютері». Потім підготуйте його відправці: зайдіть в пункт меню «Файл» і клацніть по розділу «Друк». У переліку принтерів виберіть NVFaxService і натисніть "ОК". Документ буде перетворений у формат TIFF і переправлений в програму FaxManager, яка запуститься автоматично.
3
Головне меню програми містить кнопки управління «Послати факс», «Послати факс-розсилку», а також «Послати персоніфіковану розсилку». Виберіть необхідний пункт. Відкриється вікно даних одержувача - наберіть номер абонента, куди плануєте відправити факс. Не варто також забувати і про те, що персональний комп'ютер повинен підтримувати роботу з факсом, щоб прийняти його в коректному вигляді, тому уточнюйте дану інформацію перед відправкою.
4
Натисніть на кнопку «Відправити». Відправлення файлу відбувається за секунди. Повторіть процедуру, якщо вам потрібно відправити ще один документ. Для безкоштовного використання програми вам потрібно буде зареєструватися на сайті virtualofficetools. У вас з'явиться власна обліковий запис, на рахунку якої буде 5 рублів у вигляді бонусу, що і дозволить надалі працювати з програмою безкоштовно.