Як навчитися писати на арабській.

Арабська мова є одним із самих основних мов літератури і релігії в світі і має одну з найскладніших систем писемності. Однак без оволодіння арабською в'яззю виникає ряд труднощів, які пов'язані вже безпосередньо з вивченням самої мови. Найкраще спочатку розібратися в арабському листі, а лише потім приступати до заучування слів і вивченню літературних джерел.
Вам знадобиться
  • - Арабські прописи
Інструкція
1
Першим ділом вивчите арабський алфавіт. Не дивлячись на те, що він здається страшним і незрозумілим, необхідно спочатку дізнатися, як пишеться і вимовляється кожен звук, щоб почати читати хоча б на найпримітивнішому рівні. Це найперший крок і без нього вивчення мови просто неможливо.
2
З самого початку пишіть неквапливо і дуже акуратно, навіть якщо у вас поганий почерк і ніхто не може розібрати ваші письмена. Багато букви арабського алфавіту схожі і розрізняються деколи тільки найменшим нахилом або точкою. Будьте обережні з кожною точкою і карлючкою.
3
Купіть зошит для вивчення арабської писемності або знайдіть її в інтернеті. Такі прописи спрощують оволодіння письмовими навичками і дозволяють виробити певний почерк.
4
Намагайтеся якомога більше тренуватися. Списуйте арабські букви з різних посібників з використання, етикеток, фантиків і іншого сміття, яке попадається вам під руку. Постійно повторюйте алфавіт і звуки. На написанні заснована одна з головних частин у вивченні мови, а саме - вивчення слів. Для того щоб їх вивчити, потрібно для початку їх виписати.
5
Постарайтеся зрозуміти логіку арабської писемності. Спочатку завжди пишуться основні частини букв, які не вимагають відриву ручки від паперу. Потім додаються частини, які потрібно домальовувати окремо (прямовисна або верхня похила риса, а також точки, які ставляться під багатьма буквами). Далі при необхідності розставляються допоміжні знаки - Харакат, тобто огласовки.
Зверніть увагу
В арабській мові 28 букв і кожна літера має чотири варіанти написання. Також присутні певні правила при з'єднанні складів.
Корисна порада
Перестаньте порівнювати арабська мова з російською і говорити, що у вас нічого не вийде і як все дуже заплутано. Це тільки ускладнює навчання і відбиває бажання займатися. Ніщо інше не гальмує вивчення мови, як думки про те, що все настільки складно.