Як перебороти страх при водінні.

Найчастіше людини лякає те, що незнайоме і невідомо. Деякі, сідаючи за кермо автомобіля, відчувають лише трохи хвилювання і боязкості, а хтось може сильно злякатися. Лише за тієї умови, що людина поборов свій страх, він може перевести себе зі статусу пішохода в розряд водія. Пам'ятайте про те, що будь-яку фобію, в тому числі і страх перед водінням, можна подолати.
Інструкція
1
Перед кожним виїздом необхідно проводити сеанс самонавіювання, це дозволить вам змінити своє ставлення до водіння і додасть впевненості в своїх силах. Сідаючи за кермо, протягом декількох хвилин подумки промовляйте наступні фрази: «Я все зможу!», «У мене все вийде!», «Я впораюся з будь-якою проблемою!». Ні в якому разі не вживайте частку «не», вона налаштує вас на протилежний ефект.
2
Намагайтеся якомога частіше їздити на самоті. Якщо протягом всієї поїздки вам хтось даватиме поради і говорити під руку, це не додасть вам впевненості, а навпаки, буде лише відволікати.
3
Якщо у вас немає можливості виїжджати за місто, щоб відточувати свою майстерність водіння, то спробуйте їздити вночі, коли на дорозі практично немає інших автомобілів. В цей час доби ви можете спокійно пересуватися зі швидкістю черепахи, не побоюючись при цьому гніву інших водіїв. Коли ви трохи звикнете, можете починати їздити ввечері, а потім і вдень. Краще всього, якщо ви будете навчатися водінню в теплу пору року, щоб уникнути небезпечних ситуацій на слизьких дорогах. Пам'ятайте про те, що досвід і впевненість в собі приходить не відразу.
4
Підготуйте для себе кілька маршрутів, за якими ви будете їздити вночі або ввечері. Потім, коли відробите їх, починайте слідувати за тими ж маршрутами вже днем (тренуватися необхідно не менше тижня). Постійно проїжджаючи по одній і тій же дорозі, ви станете відчувати себе набагато впевненіше.
5
Ні в якому разі не звертайте уваги на лайку інших водіїв, адже вони колись також боялись водіння і почувалися невпевнено. Але при цьому намагайтеся не заважати їм, на дорозі можна зустріти і тих, для кого закон не писаний.
6
Намагайтеся не припиняти тренування. Після тривалої перерви ви знову будете почувати себе так, ніби знову вперше сіли за кермо.