Як підготуватися до конкурсу.

Досвідчені конкурсанти вміють справлятися з емоціями і у вирішальний день перебувають на піку форми. Така здатність напрацьовується роками. Для досягнення успіху треба створити систему підготовки та дисципліновано виконувати її правила.
Інструкція
1
Визначте елементи системи. Безсистемна підготовка призведе лише до хаосу в думках і нездатності у вирішальний момент впоратися з хвилюванням. Хороша система повинна охоплювати, як мінімум, чотири напрямки: психологію, техніку, матеріали і ризики. Під психологією маються на увазі правила, які допоможуть зберегти врівноваженість і холоднокровність. Техніка передбачає професійну підготовку належного рівня. Матеріали - наявність необхідних пристосувань і підтримання їх в працездатному стані. Ризики - контроль над ключовими факторами успіху. Ви можете додати в систему підготовки інші елементи, крім розглянутих.
2
Розробіть психологічні правила і дотримуйте їх до участі в конкурсі. Список потрібних правил індивідуальний, тому що ґрунтується на особистих психологічних проблемах. Щоб виявити проблеми, кожен день запитуйте себе, які допущені помилки і в яких ситуаціях вони з'являються. Помилками можуть бути думки про свою нікчемності, невпевненість, паніка і т.д. Для кожної помилки зі списку треба придумати заходи протидії. Якщо з'являється невпевненість, можна повторювати конкретні надихаючі фрази, в результаті яких невпевненість йде. Треба знати свої типові слабкості і відповідні їм психологічні правила, від яких не відступати.
3
Майте план нарощування технічних навичок. Щоб здобути перемогу в конкурсі, достатньо бути на секунду від інших чи на хвилину витривалішими або зробити крок на 10 см далі і т.д. Для досягнення таких показників професійні навички треба відточувати за планом. Замість зітхань і переживань зробіть кілька додаткових вправ, прописаних в плані.
4
Складіть список матеріалів і людей, відповідальних за підтримку порядку. Матеріали - все, що знадобиться під час конкурсу. Це професійні інструменти, гребінець і носову хустку, запасні деталі і ін. Щоб нічого не упустити, треба не тримати все в голові, а перевіряти за списком, проставляючи галочки. Якщо є помічники, не повинна виникати ситуація, що люди понадіялися один на одного і щось не зробили або забули. Тому людей також включайте в список.
5
Визначте ключові фактори успіху і тримайте їх під контролем, щоб управляти ризиками. Ключові фактори - речі, без яких успіх недосяжний. Для скрипаля це смичок, для водія - права. Щоб виявити всі ключові фактори, переглядайте складені раніше списки і правила.
Зверніть увагу
Конкурс - високоризикованих захід, тому що помилки дорого обходяться. Щоб навчитися управляти ризиками, читайте книги професіоналів з інших сфер діяльності, де ризики також великі. Наприклад, з книг по трейдингу можна почерпнути цінні поради та змоделювати їх використання для підготовки до конкурсу.
Конкурс краси популярний вже не одну сотню років. Раніше для участі в ньому досить було мати красиву зовнішність і фігуру. Сьогодні цього мало. Красуні XXI століття повинні володіти не тільки прекрасними зовнішніми даними, але і блиснути інтелектом і творчим талантом. Кілька порад тим, хто вирішив стати учасницею конкурсу краси .
Інструкція
1
Для початку вам необхідно вирішити, чи готові ви для участі в подібних проектах. Відкиньте свої амбіції і об'єктивно оціните власні дані. Ну і, звичайно ж, серйозно налаштуйтеся на перемогу.
2
Зовнішні дані. Фігура претендентки на титул повинна бути правильною і по можливості підходити під модельні параметри, 90-60-90. Крім того, враховується стан шкіри і волосся - все повинно бути природним. Тому не втрачайте час дарма і вирушайте у фітнес-зал.
3
Але все ж краса стоїть на першому місці, тому не виключений похід в косметичний салон. Ні в якому разі не йдіть на пілінг перед відбірковим туром і худніть теж заздалегідь. Ваша шкіра повинна бути бездоганно під час проведення конкурсу.
4
Якщо із зовнішністю все гаразд, час іти в модні бутики або краще в ательє. Не важливо, наряд ви вирішили придбати в магазині або пошити на замовлення. Головне, щоб ваше плаття було неповторним, оригінальним і підкреслювало всі ваші принади.
5
Ідеальна хода - запорука вашого успіху! Навчіться красиво ходити. Підборіддя тримайте прямо, груди вперед, випрямити спину, плечі потрібно відвести назад, живіт втягнути. Ходити потрібно на підборах 7 см. Ногу ставимо спочатку на п'яту, потім на стопу. Причому в колінах - не згинати.
6
Щоб перемогти, потрібно володіти витривалістю, працьовитістю, дисциплінованістю. І головне - бути артисткою. Від вас повинні виходити тільки позитивні емоції. Повірте, це відчують і члени журі та глядачі.
7
Останній етап - кастинг, тобто відбірковий тур. Вас неодмінно попросять заповнити анкету. У ній будуть і каверзні питання. Тому відповіді необхідно продумати заздалегідь, адже чим оригінальніше вони будуть, тим більше у вас шансів на перемогу.
8
І ще одна порада. Будьте відкриті і впевнені в собі на всі 100%, виконуйте всі прохання стилістів, режисерів і перукарів. Пам'ятайте - майбутня королева завжди повинна бути краще за всіх.