Як наносити пудру для нігтів.

Пудра для нігтів - сучасне, ефективний засіб, за допомогою якого можна швидко наростити довгі і красиві нігті. Перевага її застосування полягає в тому, що цей спосіб займає набагато менше часу, ніж традиційні методики нарощування із застосуванням гелю або акрилу. Однак для того, щоб нігті вийшли гарними і акуратними, необхідно знати деякі тонкощі поводження з цим матеріалом.
Вам знадобиться
  • - спеціальний клей для тіпс;
  • - активатор;
  • - тіпси;
  • - абразивні пилки різної фракції;
  • - дезінфікуючий засіб;
  • - дерев'яна паличка для кутикули;
  • - пудра для нігтів.
Інструкція
1
Підготуйте нігті під тіпси. Для цього слід обпиляти їх по всій поверхні абразивної пилою до зникнення блиску. Щоб уникнути інфекції обробіть нігті дезинфікуючим засобом. Їх краю слід спиляти за формою тіпсів, а кутикулу - акуратно відсунути дерев'яною паличкою.
2
Наклейте тіпси повільно і акуратно, щільно притискаючи і поступово просуваючи від вільного краю нігтів до їх основи, - в іншому випадку під ними утворюються повітряні бульбашки, і довго вони на нігтях не протримаються. При бажанні спиляєте краю тіпсов, надавши їм потрібну форму.
3
Нанесіть на ніготь спеціальний клей, після чого занурте його в баночку з пудрою. Повторіть цю операцію кілька разів, до досягнення бажаної товщини і щільності нігтя. Деякі фахівці рекомендують не занурювати ніготь в пудру, а обережно присипати нею його поверхню, - так він виходить більш акуратним. Пудра повністю застигає через 35-40 секунд.
4
Нанесіть на поверхню нігтів спеціальний активатор, - він зробить їх гладкими і закріпить шари пудри. Підкоригує їх форму, спилявши зайве. Після цього сміливо приступайте до прикраси або розпису нігтів, - вони вже придбали достатню міцність.
Зверніть увагу
Використовуючи акрилову пудру, можна не тільки наростити, а й «підремонтувати» нігті, як власні, так і штучні. Для цього тріснутий ніготь злегка змащують клеєм і присипають пудрою в потрібному місці, потім полірують. Після нанесення на нього лаку дефект буде практично непомітний.
Корисна порада
Слід пам'ятати, що нігті, нарощені за допомогою пудри, не настільки довговічні, як ті, для яких застосовувалися гель або традиційний акрил: вони швидко покриваються тріщинами і втрачають свій вигляд, крім того, спочатку виглядають не настільки природно. Витрата матеріалів при цьому способі зазвичай дуже великий, так як частина пудри обсипається. Однак у нарощування нігтів за допомогою пудри є і свої переваги: він не займає багато часу, а форма нігтя, завдяки використанню тіпсов, не вимагає суттєвої корекції.