Що таке електронна книга.

Електронна книга - це спеціальний планшетний комп'ютер, використовуваний для відображення текстової інформації, яка зберігається в електронному вигляді. Даним терміном називають не тільки сам пристрій для читання, але і книги, записані в електронному вигляді.
Інструкція
1
Головна відмінність електронної книги від інших планшетних комп'ютерів - це наявність набагато меншої кількості функцій, але при цьому значне збільшення часу автономної роботи. Останнє досягається за допомогою спеціального дисплея, виконаного з використанням технології E-ink (електронний папір). Такий екран відображає декілька відтінків сірого кольору і працює лише в той момент, коли ви перегортає сторінки. Для відображення поточного тексту енергія не витрачається.
2
Перші моделі даних пристроїв з'явилися ще в 90-і роки минулого сторіччя, але вони не набули широкого поширення через використовуваного LCD екрана, що викликало деяку незручність при перегляді книг. Набагато більшу популярність отримали електронні книги, які були оснащені електронним папером як екран. Такі моделі стали виробляти в 2007 році. Найбільш сучасні електронні книги використовують РК-дисплей. Ці пристрої дозволяють не тільки читати книги, але і працювати в інтернеті, переглядати відео і робити багато чого іншого. Крім того, сьогодні практично кожна модель оснащена сенсорним екраном, що дозволить вам редагувати сам текст.
3
В електронних книгах застосовується процесор з використанням архітектури ARM, що призводить до помітно меншого споживання енергії. Як правило, такими процесорами в основному оснащувалися смартфони. В якості операційної системи використовується один з різновидів Linux зі спрощеним інтерфейсом, який призначений для читання книг, просматривания фотоальбомів, прослуховування музики.
4
Основні переваги даних пристроїв наступні: - В одній електронній книзі ви можете зберігати більше тисячі книг, пристрій значно менше і легше звичайної паперової книги; - Ви можете самостійно настроювати формат виводу (наприклад, в одну або кілька колонок), розмір шрифту, накреслення; - Пристрій оснащений величезною кількістю різноманітних функцій, які полегшують роботу з текстом (наприклад, пошук, перехід за посиланнями, закладки, відображення приміток, словник); - Тексти в електронному вигляді безплатні або набагато дешевше, ніж звичайні паперові книги.
5
Серед недоліків відзначають наступні: - Як і будь-який інший електронний прилад, пристрої для читання книг чутливі до фізичного впливу; - Більшість моделей відрізняються високою ціною; - Електронні книги час від часу вимагають підзарядки вбудованих батарей.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-KF1GQNYaw8