Що таке маса.

У цього комп'ютера - маса переваг. Його єдиний недолік - велика маса. У його блоку живлення маса з'єднана з корпусом. Чи у всіх випадках тут йдеться про одну й ту ж «масі»?
Інструкція
1
Перше з значень терміна «маса» - міра інертності фізичного тіла. Ця величина пов'язана зі швидкістю, енергією, прискоренням. Так, наприклад, якщо масу помножити на квадрат швидкості і поділити результат на два, вийде значення кінетичної енергії тіла. Якщо ж помножити його на прискорення, вийде сила. Про предмет, що має значну масу, кажуть, що він масивний.
2
Поняттям маси оперують і хіміки. Вони користуються, зокрема, такими величинами, як атомна маса - маса одного атома, молярна маса - маса одного моля речовини.
3
В системі СІ маса вимірюється в кілограмах (кг). Її не слід плутати з іншого схожою фізичною величиною - вагою. Вага виходить при множенні маси на прискорення вільного падіння. Тому одне і те ж тіло завжди має однакову масу, однак, якщо його перемістити з Землі на Місяць, вага його зміниться. В системі СІ вага виражається, як і сила, в ньютонах (н), але іноді його виражають у більш зручних одиницях - кілограм-силах (кгс).
4
У переносному значенні масою називають безліч чого-небудь. По всій видимості, це пов'язано з тим, що навіть легкі об'єкти, коли їх багато, мають значну сумарну масу. Масами (у множині) називають населення. Товар, розрахований на покупців з невеликим і середнім достатком, іменують масовим.
5
Також масою називається речовина, що знаходиться в агрегатному стані, що є ще не твердим, але вже не рідким. Сирна маса - смачна страва, але воно не настільки нешкідливо, як здається, оскільки значно жирніше звичайного сиру. У більшості випадків подібна речовина є досить однорідним, непоказним, у зв'язку з чим про людину, що не бажає виділятися, бути яскравим, кажуть, що він злився з сірою масою.
6
В електротехніки та електроніки маса - синонім загального проводу. У пристроях, де не застосовується друкований монтаж, в якості загального проводу нерідко використовується масивне шасі, у зв'язку з чим і був придуманий цей термін.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nDxt9xKkzXY