Як набрати вагу швидко. Як погладшати швидко.

Іноді просто необхідно набрати вагу. Наприклад, перед важкою операцією, щоб процес реабілітації зайняв менше часу. Люди, що займаються спортом, теж іноді потребують 5-7 зайвих кілограмах. Але як цього домогтися? В принципі, все просто, головне - докласти трохи зусиль.
Інструкція
1
Перейдіть на шестиразове харчування. Не обов'язково їсти багато, достатньо і нормальних порцій, але висококалорійної їжі. Включіть в свій щоденний раціон продукти, багаті білком, адже саме від них і збільшується вага. Їжте різноманітні страви, щоб організму вистачало всіх необхідних речовин, які повинні надходити разом з їжею.
2
Робіть молочний коктейль з сирим яйцем на сніданок. Налийте охолоджене молоко в міксер, додайте трохи улюблених фруктів, цукру та меду, а також одне куряче яйце. Добре все збийте і випийте. Якщо коктейль з сирими яйцями вас не приваблює, снідайте сиром або йогуртом. Важливо, щоб вранці в організм надходили молочні продукти, тоді і вага почне поступово збільшуватися.
3
Якщо у вас є можливість, то купіть спеціальні коктейлі в будь-якому магазині для спортсменів або у звичайній аптеці, якщо, звичайно, вони там є в наявності. За допомогою коктейлів можна домогтися непоганих результатів дуже швидко.
4
Нарощувати тільки жирову масу не потрібно, займайтеся спортом, щоб м'язи теж збільшувалися в об'ємі. Качайте прес, бігайте, віджимайтеся або запишіться в тренажерний зал. Тим більше якщо ви будете добре харчуватися, вам потрібно буде витрачати енергію, в іншому випадку у вас просто не буде апетиту.
5
Приймайте вітаміни протягом всієї дієти. Хороший ефект нададуть препарати для спортсменів. В них міститься багато корисних мікроелементів, які сприяють збільшенню м'язової маси тіла.
6
Якщо вага у вас не прибуває, проконсультуйтеся з терапевтом, можливо, що лікар призначить вам препарати, які провокують набір маси тіла. Приймати їх без призначення вкрай небезпечно.
Зверніть увагу
Будьте обережні, органи травлення можуть не впоратися з вживання великих кількостей їжі. Їжте якісні та корисні продукти, що містять мінімум харчових добавок.