Як носити бейсболку. Як називається стиль де дівчата носять бейсболки.

Бейсболка в минулому - атрибут гравців на матчі і аксесуар їх уболівальників, а в сучасному світі - незамінна річ для людей абсолютно різного віку, достатку і соціальної приналежності. Якщо недавно кепку можна було носити в основному із спортивним одягом, то зараз дизайнери запропонували світу тисячі моделей цього головного убору. Від такого розмаїття часом виникає питання: а як носити бейсболку?
Інструкція
1
Оскільки даний вид головного убору з'явився завдяки гравцям в бейсбол і спортивних змагань, то найбільш звичний варіант його шкарпетки - в поєднанні зі спортивним одягом. Кепка - улюблений предмет в гардеробі майже кожного, хто віддає перевагу активний спосіб життя.
2
Кепка може виступати елементом приналежності до групи людей. Фанати носять бейсболки з логотипом улюбленої команди і надягають цей головний убір в знак прихильності кумирам не тільки на змаганнях. Також кепка є популярним способом реклами товарів і послуг різних фірм.
3
Бейсболка сьогодні - елемент повсякденного одягу, вона універсальна, демократична. Головний убір майже завжди буде доречний. У нашій країні бейсболка від кепки відрізняється лише назвою, а в общем-то - це майже одне і те ж. Для когось кепка - це лише літній головний убір, що захищає очі й обличчя від сліпучого і палючого сонця. Але це не зовсім так. Зараз випускаються утеплені моделі, що закривають вуха від вітру. Так що, улюблену бейсболку можна носити і жарким літом, і холодною зимою, і в міжсезоння.
4
Бейсболка - це аксесуар, частина стилю. З появою різної дизайнерського одягу люди стали носити оригінальні речі щоб виглядати модно. Існує багато моделей бейсболок з вишивкою бісером, аплікацією, зі стразами. Різні фасони кепок можна поєднувати з одягом в романтичному стилі і навіть іноді зі строгим класичним костюмом.
5
Все частіше бейсболку надягають жінки. Замість крислатих і кокетливих капелюхів дами воліють головний убір з козирком. Бейсболки носять як з брюками, так і зі спідницями, з різноманітною взуттям - на плоскій підошві і з каблуками. Волосся під кепкою можуть бути розпущені, сплетені в коси або зав'язані в хвіст.
6
Кепку можна носити традиційно, коли козирок закриває обличчя. Але варто вам перевернути бейсболку, як у зовнішньому вигляді людини з'являється запал і відкритість. Козирок кепки може бути також спрямований убік. Це надає образу людини якийсь епатаж і виклик. Загалом, кожен вільний носити бейсболку на улюблений манер. Козирок також може бути прямою або зігнутий, як забажає того господар кепки.