Як підібрати компресійні колготки.

Компресійним називають такий трикотаж, який надає певний тиск на поверхню верхніх або нижніх кінцівок. Однак для того, щоб його використання було максимально ефективним, він повинен бути підібраний правильно.
Інструкція
1
Проконсультуйтеся з флебологом, який залежно від наявності патологій і від ступеня захворювання призначить відповідний вам клас виробів. Варто відзначити, що, як і інші компресійні вироби, колготки можуть володіти як лікувальним, так і профілактичним ефектом. Так, якщо ви відчуваєте важкість у ногах, у вас часто бувають набряки, ви вагітні або у вас варикозна хвороба на початковій стадії - вам знадобляться колготки профілактичного типу, компресія в яких становить від 18 до 21 міліметра ртутного стовпчика. У той час як компресійні колготки 2-4 класу є лікувальними, а їх компресія може досягати понад 49 міліметрів ртутного стовпчика.
2
Купуйте компресійні колготки тільки в аптеці. При цьому звертайте увагу на те, який гарантійний термін дається на даний виріб. Так, якщо виріб якісне, то цей період не повинен бути від півроку до 10 місяців. Крім того, дуже важливою деталлю є те, що пов'язані компресійні колготки (також як і панчохи та гольфи) повинні бути тільки за безшовною технологією.
3
Варто також відзначити, що у медичного трикотажу еластична нитка має подвійне обплітання, зроблене натуральними, приміром, каучуковими або бавовняними, або синтетичними нитками. Якщо ви вагітні, то зупиняти свій вибір вам, безсумнівно, варто тільки на натуральних матеріалах.
4
Найбільш важливою характеристикою будь-якого компресійного виробу і гарантією його безпеки та ефективності є стандарт, який на упаковці позначається як RAL (в деяких випадках може бути написано Quality mark RAL або ж RAL-GZ 387). Не купуйте колготки, які не мають знака даного стандарту, так як саме його норми регламентують склад і міцність матеріалу і свідчать про те, що виріб було протестовано.
5
Зверніть увагу, чи є на упаковці колготок напис Oko-Tex Standard 100. Даний стандарт не менше строгий, ніж попередній, і свідчить, що вироби виготовлені виключно з тих матеріалів, які екологічно повністю сумісні з людським організмом і не містять ніяких небезпечних речовин.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-hbxpeSTBZg
Зверніть увагу
Як правильно визначити розмір і підібрати компресійні колготки, панчохи, гольфи. 5XXL - XXL 105 - і вище. Щоб вибрати відповідний розмір, рекомендуємо скористатися наведеною нижче розмірної таблицею, в якій розміри компресійних колготок і панчіх визначені в залежності від співвідношення між зростанням в сантиметрах (HEIGHT CM) і вагою в кілограмах (WEIGHT KG).
Корисна порада
Призначати пацієнтові панчохи медичні компресійні може виключно висококваліфікований лікар. Причому попередньо фахівець повинен зібрати максимум інформації про свого пацієнта, ознайомитися з його скаргами, оцінити загальний стан здоров'я. І зараз ми трохи поговоримо про те, яким чином слід вибирати компресійні панчохи для операції або інші види подібного роду виробів.