Як підбадьорити організм.

Сучасна людина, навіть володіючи самим міцним здоров'ям, не завжди може впоратися з напруженим ритмом життя. Щодня стикаючись з форс-мажором і долаючи безліч складнощів, людський організм знесилюється. Днем за днем накопичується втома.
Вам знадобиться
  • - аромамасла;
  • - вітаміни.
Інструкція
1
Вранці приймайте контрастний душ. Можливо, ви не відразу відчуєте ефект після нього, але поступово зможете не тільки підбадьорити свій організм, але освіжити й очистити шкіру, поліпшити її тонус і кровообіг. Крім цього, контрастний душ сприяє зміцненню імунітету.
2
Незалежно від того, де ви снідаєте або обідаєте, намагайтеся якомога більше вживати фруктів і овочів. Включіть у свій раціон цитрусові: лимон, апельсин. Вони дозволять відновити необхідний вітамінний баланс, додадуть сил і бадьорості.
3
Уникайте прийому великої кількості хлібобулочних виробів. Замініть їх на каші з ячменю, вівса, гречки. На сніданок вживайте продукти з правильним балансом білків і вуглеводів, але з пониженим вмістом жиру. Білкова їжа дає відчуття ситості, а вуглеводні продукти забезпечують енергією, яка так необхідна при постійної втоми.
4
Пийте вітаміни. Вітаміни групи В і аскорбінова кислота сприяють виробленню необхідних гормонів для боротьби з втомою, сонливістю, млявістю.
5
Упродовж робочого дня намагайтеся робити 10-15 хвилинні перерви, під час яких здійснюйте короткі прогулянки або, перебуваючи на робочому місці, робіть прості вправи: присідання, нахили.
6
Частіше бувайте на свіжому повітрі, якщо проводите вихідні за містом, присвятіть час активному відпочинку. Займіться спортом. Запишіться у фітнес-клуб, в басейн. Інтенсивні тренування помітно додадуть вам сили і зміцнять м'язову систему.
7
Вечорами влаштуйте собі сеанс ароматерапії. Прийміть ванну з додаванням масляних концентратів з різних трав. Сеанси ароматерапії сприяють спочатку розслабленню і наступного за ним підвищенню тонусу, допомагають в боротьбі зі стресом і втомою, а також відновлюють і живлять організм.
8
Виділяйте протягом дня час для відпочинку, сну, улюбленого заняття.