Як позбутися від волосків над губами. чи можна голити волосся над губою епилятором.

З різних причин волоски над губами можуть з'являтися і у прекрасної половини людства, але найчастіше вони починають рости через гормонального збою. Вирішити проблему раз і назавжди достатньо складно, але при регулярному видалення небажаної рослинності навколишні вас люди можуть навіть і не підозрювати про її наявність.
Інструкція
1
Спробуйте вискубати волоски звичайним пінцетом, якщо, звичайно, вони у вас не сильно густі. Часу ви витратите багато, але зате результат буде тривалим. В процесі висмикування не залишаються «пеньки», тому й не з'являється щетина вже через кілька днів, як відбувається після гоління станком.
2
Якщо у вас є епілятор, то спробуйте видалити рослинність над губою з його допомогою. Так як прилад пропускає деякі волосинки, видаліть їх потім пінцетом. При використанні якісного епілятора такого може і не відбуватися.
3
Воскові смужки в якійсь мірі можна вважати оптимальним варіантом. Правда під час видалення волосинок відчувається біль, але її можна перетерпіти, адже головне краса. Щільно прикладіть воскову смужку до шкіри, добре розгладьте і різко видаліть. Якщо частину волосся залишилася, повторіть виконану процедуру знову. Після видалення рослинності над верхньою губою обробіть шкіру будь-яким антибактеріальним лосьйоном, адже може з'явитися подразнення.
4
Скористайтеся кремом для депіляції, якщо у вас нечувствительная шкіра. Акуратно нанесіть його на лінію росту волосся, уникаючи попадання на губи. Потримайте кілька хвилин (написано в інструкції до використовуваного засобу). Видаліть крем лопаткою і промийте шкіру, після чого протріть антибактеріальним засобом і нанесіть зволожуючий крем.
5
Позбутися від волосся можна і в косметологічному салоні. Зверніться в будь-який, який надає послуги видалення рослинності. Майстер підбере вам оптимальний спосіб, який влаштує вас і за ціною і за якістю. Але немає гарантії, що волоски не відросте знову, адже таке іноді трапляється.
Зверніть увагу
Ніколи не збривайте волоски над верхньою губою. Вони не тільки почнуть активно рости, але і стануть грубими. Якщо ви зважитеся на такий крок, пам'ятайте, що голитися вам доведеться щодня.