Як годувати барбусов.

Серед усіх акваріумних риб найшвидшими, красивими і невибагливими вважаються барбуси. Ці рибки не вимогливі до води, швидко адаптуються і здатні ужитися з більшістю інших риб. У любителів акваріумів можна зустріти найрізноманітніші види і підвиди барбусів, що відрізняються один від одного за формою, забарвленням і поведінці. Дуже важливо правильно годувати барбусов, і тоді вони будуть постійно радувати вас і регулярно приносити потомство.
Інструкція
1
Годуйте барбусів частіше, ніж інших риб. Справа в тому, що на відміну від інших рибок, у барбусів відмінний апетит і постійне відчуття голоду. Але не давайте відразу їм багато корму, інакше це може привести до ожиріння. Краще давати корм маленькими порціями, але частіше.
2
Давайте БАРБУС як сухий, так і рослинний корм. Для годівлі добре підійде мотиль, трубочник, дафнія, коретра, циклоп та інші корми тваринного походження. До сухого корму обов'язково додайте вітамін D.
3
Влаштовуйте БАРБУС два розвантажувальних дні на тиждень. У розвантажувальні дні годуєте барбусів один або максимум два рази за весь день і обов'язково маленькою порцією. Така невелика «голодовка» дозволить уникнути переїдання.
4
Як рослинного корму, давайте БАРБУС ошпарені листя звичайного салату і огірок. Якщо БАРБУС не давати рослинність, то ваші акваріумні рослини можуть бути повністю об'єднані.
5
При вмісті декількох різновидів барбусів враховуйте, що деякі види більш швидкі і рухливі, тому корм вони будуть з'їдати швидше за своїх повільних побратимів. У такому випадку зробіть в акваріумі дві годівниці. Спочатку насипте корм в одну - цим ви привернете увагу найактивніших риб. Після насипте корм у другу годівницю - для більш повільних і спокійних барбусів. Такий спосіб дозволить вам нагодувати відразу всіх риб, не турбуючись про те, що комусь може не дістатися корму.
Корисна порада
Барбуси - стайня рибки, тому вони не переносять самотності. Якщо в акваріум випустити одного Барбуса, він постійно буде ховатися в траві і буде дуже полохливим. Найкраще заводити відразу по кілька штук. Тільки ретельно підбирайте для них сусідів. Не саджайте в один акваріум повільних рибок і активних барбусів. Намагайтеся підбирати однакових по поведінці і розмірам риб. Інакше активні і вічно голодні барбуси почнуть об'їдати своїх маленьких і повільних сусідів.