Як навчитися робити кліпи.

У мережі інтернет, на youtube зокрема, нерідко зустрічаються кліпи у вигляді нарізки відео-файлів з накладеною музикою. Такі кліпи можна зробити і на домашньому комп'ютері. Для цього вам знадобиться натхнення, відео-файл і програма VirtualDub.
Вам знадобиться
  • - програма VirtualDub.
Інструкція
1
Завантажте та встановіть програму VirtualDub. Це програмне забезпечення можете знайти на сайті softodrom.ru. Намагайтеся інсталювати в системний каталог локального диска. Даний редактор підтримує формати відео wav і avi. Якщо ваш відео-файл має інший формат, спробуйте попрацювати в програмі Windows Movie Maker, яка практично не відрізняється функціональністю.
2
Запустіть програму VirtualDub і відкрийте підготовлений фрагмент відео. Виділити і потім склеїти шматки відео можна за допомогою пунктів меню «Правка» - «Встановити початок виділення» і «Встановити кінець виділення». Виділений шматок збережіть, натиснувши на пункт меню «Файл», потім «Зберегти як AVI».
3
Виконайте так з цілим фрагментом, щоб заготовити потрібну кількість шматочків відео. Намагайтеся підібрати розмір майбутнього відео-файлу під плановане музичний супровід. Склейте шматки за допомогою пункту «Файл» - «Додати AVI сегмент». Накладіть на готовий відеоряд музичний супровід. Для цього зайдіть в розділ «Аудіо», виберіть «WAV аудіо ...». Вкажіть музичний файл в потрібному форматі і натисніть "ОК". Збережіть готовий кліп за допомогою того ж пункту Файл, «Зберегти як AVI».
4
Якщо в результаті вийшов відео-файл великого об'єму, потрібно виконати компресію засобами VirtualDub. Це можна зробити в розділах програми «Аудіо» - «Компресія та Відео» - «Компресія». Вкажіть потрібні кодеки і бітрейт відеоряду. Таким чином, ви можете створювати різні відеоролики, застосовуючи до них ефекти, а також викладати їх в інтернеті на різних відео порталах. Як правило, створюючи красиві відеоролики, ви можете привернути до себе увагу людей, і створювати різні композиції за певну оплату.